Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Trzy piękne chrzanowianki w finale Konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski (ZDJĘCIA)

03.05.2021 20:25 | 1 komentarz | 6 980 odsłon | Alicja Molenda
45 dorosłych panien i 22 nastolatki będą reprezentować Małopolskę w konkursie Miss Polski 2021, którego gospodarzem będzie w tym roku Nowy Sącz.
1
Trzy piękne chrzanowianki w finale Konkursu Miss i Miss Nastolatek Małopolski (ZDJĘCIA)
Ubiegłoroczne laureatki konkursu piękności w Małopolsce Fot. ze strony organizatora
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Konkurs Miss i Miss Nastolatek Małopolski odbywa się w ramach ogólnopolskiego Narodowego Konkursu Piękności Miss Polski. O tytuł w finale konkursu ubiegać się będzie 45 kandydatek z roczników 1994-2003 oraz 22 kandydatek z roczników 2003-2007.

W kategorii Miss Małopolski:
- 41 finalistki zostały wybrane przez jury konkursu
- 3 z nich awansowały dzięki głosowaniu internautów

W kategorii Miss Nastolatek Małopolski:
- 18 finalistki zostały wybrane przez jury konkursu
- 3 z nich awansowały dzięki głosowaniu internautów

Ostatnie miejsca w obu finałach były już... zajęte przed półfinałem. Otrzymały je Monika Wsolak z Raby Niżnej oraz Klaudia Pyrz z Kasienki Małej, które otrzymały "złote bilet".

Teraz przed finalistkami okres przygotowawczy, podczas którego czeka na nie wiele ciekawych warsztatów i zajęć, oczywiście nie zabraknie upominków od sponsorów konkursu. Podczas finału jak co roku oprócz głównego tytułu przyznane będą również inne m.in. Miss Foto, Miss Gracji i Elegancji, Miss Internautów oraz po raz pierwszy Miss Studentek Małopolski - warunkiem przy zdobyciu tego tytułu jest studiowanie na uczelni znajdującej się na terenie Małopolski i wyniki w nauce.

Które z nich otrzymają korony najpiękniejszych? Kto będzie reprezentował nasz region w finałach Miss Polski w sierpniu? O tym dowiemy się już w 20. czerwca podczas uroczystej gali finałowej w ICE Kraków!

Warto zaznaczyć, że finał Miss Polski 2021 odbędzie się 22. sierpnia ramach Festiwalu Piękna, który powrócił do Małopolski, a miastem gospodarzem będzie Nowy Sącz.

Julia Bartoszczuk

Ewa Pławecka

 

 

 

 

Anna Piszczek (nastolatki)