Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS-ie

23.09.2019 11:06 | 0 komentarzy | 2 503 odsłony | Tadeusz Jachnicki

Chrzanów, Olkusz, Oświęcim, Wadowice i Sucha Beskidzka to miasta gdzie, od 23 do 27 września, można skorzystać z pomocy ekspertów i wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza osoby prowadzące własny biznes.

0
Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS-ie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tydzień Przedsiębiorcy skierowany jest do osób, które prowadzą własną firmę, księgowych, kadrowych, ale też do tych, którzy chcą rozpocząć przygodę z własnym biznesem. Tegorocznym hasłem jest „Zatrudniam legalnie - pracuję legalnie".

- Można skonsultować się nie tylko z pracownikami ZUS, ale również z przedstawicielami Państwowej Inspekcji Pracy, urzędu skarbowego, urzędu miasta, PFRON, urzędu pracy oraz Chrzanowskiej Izby Gospodarczej. Poruszone zostaną różne ważne kwestie, takie jak np. legalne zatrudnianie obywateli polskich i cudzoziemców oraz korzyści z tym związane - informuje Anna Szaniawska, regionalny rzecznik ZUS w województwie małopolskim.

Do udziału w szkoleniach zaprasza również obcokrajowców, którzy podjęli pracę w Polsce.

Szczegółowe informacje i terminy dostępne są w placówkach oraz na stronie zus.pl w zakładkach „Seminaria" i „Harmonogramy".