Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

06.09.2019 17:00 | 0 komentarzy | 1 581 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 10:42

Dzieci są dziś bardzo kreatywne i mają mnóstwo ciekawych zainteresowań. Chcemy je poznać, dlatego zapraszamy Was do zabawy "Ja i moje hobby". Pokażcie, co Was kręci i jak lubicie spędzać czas!

0
Zabawa dla dzieci "Ja i moje hobby"
Pawełek majsterkowicz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pierwsze zgłoszenie dostaliśmy do Joanny Bizoń z Zagórza, która wysłała do nas maila wraz ze zdjęciem syna Pawełka, który uwielbia majsterkować.

- Pawełek uwielbia majsterkować, oczywiście pod czujnym okiem taty. Zawsze  jest chętny do pomocy przy drobnych remontach czy naprawach. Rozróżnia narzędzia i jak tata potrzebuje jakieś narzędzie, to znajdzie i poda bez problemu. Bardzo chętnie uczy się nowych rzeczy, a majsterkowanie z tatą sprawia mu najwięcej radości!

Pawełek otrzymuje od nas słodkości z DanCake oraz bon na zakupy w Biuro-Max. Gratulujemy!

Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie i wygrać fajne nagrody, poproście rodziców, aby zrobili Wam zdjęcie podczas wykonywania przez Was ulubionego zajęcia i opiszcie je nam w kilku zdaniach. Zdjęcie wraz z opisem prześlijcie do nas na adres: promocja@przelom.pl. W tytule  maila wpiszcie "Ja i moje hobby". Mail musi zawierać zgodę rodziców: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Moja ulubiona książka" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".