Trzebinianie ustrzelili Orła i mogą już świętować

18.04.2019 20:00 | 5 komentarzy | 5 127 odsłon | Michał Koryczan
Ostatnia aktualizacja: 18.04.2019 23:11

AKTUALIZACJA

Piłkarze czwartoligowego MKS Trzebinia wygrali piąty mecz w rundzie wiosennej, pokonując na wyjeździe wyżej notowanego Orła Ryczów.

5
Trener MKS Trzebinia Mariusz Wójcik i jego zespół nie zwalaniają tempa

IV liga

Orzeł Ryczów - MKS Trzebinia 0-2 (0-1)

0-1 Michał Kowalik (19), 0-2 Wojciech Wilczek (88)

MKS: Wróbel - Sawczuk, Górka, Kwiecień, Jarosz, Wierzba (77. J. Pająk), Horawa, Zybiński (39. Sochacki), Kowalik, Szczurek, Wilczek (89. Sz. Kurek)

Trzebiński MKS zrewanżował się ekipie z Ryczowa za jesienną porażkę 1-3 na swoim stadionie, dzięki czemu w dobrych nastrojach spędzą zbliżające się święta wielkanocne.
Czwartkowa wygrana nad Orłem jest piątym zwycięstwem zespołu w rundzie wiosennej. MKS może się pochwalić passą sześciu ligowych meczów bez porażki. W tym roku drużyna prowadzona przez Mariusza Wójcika nie znalazła jeszcze pogromcy.
Po pierwszej połowie „żółto-czarni" prowadzili 1-0. W 19. minucie gola dla przyjezdnych zdobył Michał Kowalik. Wynik ustalił w końcówce spotkania Wojciech Wilczek.
Drugą bramkę trzebinianie mogli strzelić już wcześniej, ale w 60. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Marcin Szczurek.
Dzięki zwycięstwu MKS zbliżył się w tabeli do zespołu z Ryczowa na odległość jednego punktu.

II liga małopolska trampkarzy

MKS Trzebinia - Górnik Wieliczka 1-0 (1-0)

1-0 Adrian Mysiura (21)

MKS: Pałka - Głuch, Bieniek, Pucia, Hano, Strycharski, Krzywda, Małocha, Mysiura, Wojas, Bohonos oraz Urbański, Kozioł, Lubiński, Wójcik, Duleba, Cząstka, Dubiel

W ślady swoich starszych kolegów klubowych poszli trampkarze MKS Trzebinia. W czwartek pokonali 1-0 Górnika Wieliczka. To piąta wygrana podopiecznych Kacpra Ślusarka w tegorocznych rozgrywkach. Dzięki temu MKS umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli drugiej ligi małopolskiej trampkarzy.