Nie masz konta? Zarejestruj się

Chełmek

Uczniowie poślizgają się ze zniżką

28.01.2017 10:00 | 1 komentarz | 5 499 odsłon | Marek Oratowski

W czasie ferii na lokalnych lodowiskach dzieci i młodzież mogą w wybranych godzinach liczyć na darmowe wejście, wstęp za symboliczną złotówkę lub - jak w Krzeszowicach - nielimitowane wejścia po wykupieniu karnetu.

1
Uczniowie poślizgają się ze zniżką
Na chrzanowskie lodowisko młodzież wejdzie za złotówkę, podobnie jak to jest w przypadku lekcji wychowania fizycznego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ferie rozpoczęły się 30 stycznia i potrwają do 12 lutego. Na lodowisku w Chrzanowie uczniowie z całego powiatu od poniedziałku do piątku zapłacą w tym okresie złotówkę za pierwszą godzinę ślizgania. Dotyczy to tylko przedpołudnia i wczesnych godzin popołudniowych (od 10 do 14.30). Jednak za wypożyczenie łyżew trzeba zapłacić według cennika (5 zł za godzinę).

W Chełmku na bezpłatny wstęp na taflę dzieci i młodzież mogą liczyć we wtorki i czwartki od godziny 9 do 11.30 oraz od 12 do 13 (wtedy potrwają zabawy z instruktorem). Także i w tym przypadku nie mający łyżew wypożyczą je zgodnie z cennikiem, czyli płacąc 5 złotych za godzinę.

W Krzeszowicach w okresie ferii młodzież ucząca się i studenci za okazaniem legitymacji mogą kupić karnety za 85 złotych. Wtedy przez dwa tygodnie ferii skorzystają bez ograniczeń z jazdy i wypożyczania łyżew. Na indywidualne wejścia pracownicy CKiS w Krzeszowicach nie przewidują zniżek.