Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

W gimplu każdy poczuje się naukowcem

01.02.2016 11:31 | 0 komentarzy | 3 348 odsłony | Marek Oratowski

Jaki są zwyczaje płaszczaków? W jaki sposób skutecznie się uczyć? Jacy chrzanowianie zapisali się w historii? Jaki rośliny są trujące? Odpowiedzi na te i inne pytania w murach I LO w Chrzanowie znajdą 5 lutego uczestnicy III Festiwalu Naukowego "Noc w liceum".

0
W gimplu każdy poczuje się naukowcem
Zajęcia z fizyki podczas pierwszej edycji "Nocy w liceum"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Z roku na rok impreza organizowana przez I LO oraz LO dla Dorosłych w Chrzanowie cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

- Za pierwszym razem na zajęcia przyszło ponad sto osób. W ubiegłym roku ponad dwieście. Liczymy, że tym razem zainteresowanych będzie jeszcze więcej. Na wszystkich czekają interesujące prelekcje i warsztaty. Między innymi wykład o polowaniu na czarownice w czasach inkwizycji oraz warsztaty chemiczne. Zachęcam do udziału, bo warto - mówi dr Bożena Bierca, dyrektor I LO w Chrzanowie. Sama opowie o trujących roślinach wokół nas.

Podczas imprezy trwającej od 16 do 21.55 czynna będzie kawiarenka oraz wystawa pająków i innych zwierzaków. Planowane są też turnieje siatkówki i koszykówki.

Istnieje możliwość zarezerwowania zajęć dla grup zorganizowanych pod numerem telefonu 32 623 27 48. Najlepiej, by zgłosiły się kilka dni wcześniej.

Szczegółowy program - KLIKNIJ