Młoszowa pokonała Wolankę

03.11.2008 09:26 | 0 komentarzy | 2 475 odsłony | red
Po zaciętym meczu Ruch Młoszowa pokonał w niedzielnym meczu piłkarskich rozgrywek A-klasy Wolankę Wola Filiowska 3-2, strzelając zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry.
0
Piłkarz Młoszowej Sławomir Grabski (w żółtej koszulce) w walce z Grzegorzem Łabuzkiem z Wolanki

W 10. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zakotłowało się pod bramką gości. Piłka trafiła pod nogi Michała Odrzywołka, który mocnym strzałem w długi róg dał prowadzenie Ruchowi.

Wolanka wyrównała po 7 minutach. Po kornerze gola głową strzelił Grzegorz Łabuzek.

Dwie minuty później było już 2-1 dla Młoszowej. Adrian Petka wygrał pojedynek z obrońcą gości i strzelił mocno między nogami interweniującego bramkarza.

Po przerwie do ataku ruszyli goście, którym udało się wyrównać w po godzinie gry. Po strzale Jacka Korbiela z rzutu wolnego piłka trafiła w poprzeczkę, ale dobitka Artura Noworyty była już skuteczna.

W ostatnich 30 minutach meczu oba zespołu mogły strzelić zwycięskiego gola. Ostatecznie udało się to gospodarzom w doliczonym czasie gry. Petka uprzedził wychodzącego bramkarza Wolanki przerzucając nad nim piłkę, którą z bliskiej odległości wepchnął do bramki Przemysław Kowalski.