PMOS kompletnie zawiódł

15.02.2010 21:44 | 0 komentarzy | 2 299 odsłony | red
Trampkarze starsi PMOS-u zajęli ostatnie, czwarte miejsce podczas Halowych Mistrzostw Małopolski Zachodniej rozgrywanych w weekend w Chrzanowie. Patronem medialnym turnieju był „Przełom”.
0
Jakub Chrobak z PMOS-u (szary strój) pilnuje zawodnika Iskry Klecza Dolna.

W pierwszym pojedynku zespół z Chrzanowa zmierzył się z Unią Oświęcim. Rywal trzykrotnie obejmował prowadzenie, ale za każdym razem PMOS doprowadzał do remisu i w 13. minucie po bramce Borowieckiego było 3-3. W ostatniej minucie spotkania na indywidualną akcję zdecydował się Damian Ochman. Minął kilku zawodników PMOS-u i pokonał Bakuna dając Unii zwycięstwo 4-3. Podopieczni Łukasza Matusika musieli więc wygrać z Iskrą Klecza Dolna, aby liczyć się w walce o awans do turnieju wojewódzkiego. Iskra w swoim składzie miała jednak Jakuba Słupskiego, który pięciokrotnie umieścił piłkę w siatce i dzięki temu jego zespół wygrał 6-2.
PMOS w ostatnim swoim meczu przegrał z Olkuszem 2-4, choć prowadził po bramce Roli. Pierwsza pozycja w turnieju przypadła Iskrze Klecza Dolna, która w decydującym pojedynku pokonała 4-2 Unię Oświęcim. Unia mimo porażki uplasowała się na drugim miejscu i wraz z triumfatorem awansowała do etapu wojewódzkiego.
Puchary wszystkim wręczyli organizatorzy na czele z prezesem PPN Chrzanów Józefem Cichoniem oraz zaproszeni goście z podokręgów Oświęcim i Wadowice. Na turnieju trampkarzy zabrakło przedstawicieli z PPN Olkusz. Królem strzelców turnieju został Jakub Słupski z Iskry Klecza Dolna, który strzelił aż osiem z jedenastu bramek drużyny.