Klasa A: Balin pokonał Kościelec

09.05.2010 20:28 | 0 komentarzy | 2 541 odsłony | red
Z trzema zawodnikami z pierwszej drużyny w składzie piłkarze A-klasowych rezerw Balina pokonali w niedzielę Kościelec 1-0.
0
Na bramkę Kościelca uderza z numerem 10 Miłosz Ołpiński (Balin II)

Derby Chrzanowa nie były wielkim widowiskiem. Ciekawsza była pierwsza połowa, w której oba zespoły stworzyły kilka sytuacji. W 20. minucie w sytuacji sam na sam zawodnik Kościelca Jacek Wichrowski posłał piłkę obok wychodzącego bramkarza, ale ta minęła lewy słupek. Precyzyjniejsi byli gospodarze. W 43. minucie w polu karnym padł najlepszy strzelec Orła Daniel Sikora. Obrońcy Kościelca stanęli, czekając na decyzję sędziego. Tymczasem Jarosław Glogowski nie zagwizdał, a niepilnowany Paweł Wiśniowski trafił do siatki.

Wiśniowski był jednym z trzech zawodników z kadry pierwszego zespołu Orła, który zagrał w rezerwach (obok Artura Grabca i Sebastiana Jaromina). Do gry swojego zespołu trener Tomasz Ryba miał wiele zastrzeżeń. Mimo to w drugiej połowie jego podopieczni stworzyli sobie kilka okazji. Najbliżej podwyższenia wyniku był w 68. minucie Sebastian Jaromin, ale z kilku metrów uderzył w poprzeczkę. To był więc udany weekend dla Balina. W sobotę pierwsza drużyna pokonała na wyjeździe Bochnię 2-1.