Chrzanowscy szachiści mistrzami Europy

Reprezentanci UKS SP 8 Chrzanów zdobyli w kategorii do lat 16 trzy medale w rozgrywanych na Słowacji szachach szybkich i błyskawicznych.

Nasz człowiek zdobył najzimniejszą górę świata (WIDEO)

Pochodzący z Chrzanowa Kamil Knapczyk wdrapał się na górę Denali, najwyższy szczyt Ameryki Północnej.

Wtedy piłkarze z Trzebini zaszaleli w rozgrywkach o Puchar Polski (ZDJĘCIA)

Dokładnie pięć lat temu MKS Trzebinia-Siersza wygrał małopolski finał Pucharu Polski i awansował na szczebel centralny tych rozgrywek.

Cztery zawodniczki z naszego regionu grające w Bronowiance Kraków wywalczyły mistrzostwo kraju juniorek młodszych w piłce nożnej.

To był pamiętny dzień. Trzebinia po barażach awansowała do trzeciej ligi (ZDJĘCIA)

Trzy lata temu piłkarze MKS Trzebinia-Siersza zwyciężyła BKS Bochnia, zapewniając sobie awans do zreorganizowanej trzeciej ligi.

Po 7-miesięcznej przerwie Wiktoria Ziober z Chrzanowa wróciła do pływania i wzięła udział w Mistrzostwach Okręgu Małopolskiego zorganizowanych w Oświęcimiu. Z zawodów przywiozła kolejne medale.

Na mecie na rowerzystów czekała grochówka i nagrody (WIDEO)

W sobotnim rajdzie rowerowym rozpoczynającym Piknik Świętojański w parafii w Kościelcu uczestniczyło 139 osób. Pokonali 19 km.

Dwa lata temu był w Libiążu, dziś walczy o mistrzostwo Europy i wyjazd na olimpiadę (ZDJĘCIA)

Kamil Grabara, bramkarz piłkarskiej reprezentacji Polski do lat 21, w czerwcu 2017 roku zawitał do Libiąża.

W weekend czekają nas mecze półfinałowe turnieju o Puchar Burmistrza Krzeszowic.

W piątek poznaliśmy nowe władze jednego z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych klubów sportowych w regionie.

Podczas piątkowych konsultacji użytkownicy chrzanowskiego skateparku zgodzili się z przedstawioną koncepcją rozbudowy obiektu, który się poszerzy.

Za dofinansowanie z projektu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno - sportowa" w Stelli powstanie wyczekiwane przez mieszkańców wielofunkcyjne boisko.

Spory sukces naszych jeźdźców (GALERIA ZDJĘĆ)

Z pięcioma medalami wrócił bolęciński Klub Jeździecki Szarża z zawodów w dyscyplinie wszechstronnego konkursu konia wierzchowego w Facimiechu.

Mariusz Celej ze Startu Kamień zdobył najwięcej goli w chrzanowskiej A-klasie. W klasie B najlepszy pod tym względem okazał się Tomasz Kaszuba z Lwa Olszyny.

To tutaj rodzą się przyszłe gwiazdy sportu (WIDEO)

Uczniowie i nauczyciele odebrali w poniedziałek nagrody za najlepsze wyniki w Międzyszkolnej Lidze Sportowej w Trzebini.

Krzeszowicki zespół piłkarski przegrał w ostatniej kolejce z Prokocimiem Kraków i zakończył sezon na przedostatnim miejscu w tabeli, oznaczającym degradację z krakowskiej okręgówki.