Jeżeli ta tendencja się utrzyma to walka o urząd burmistrza Chrzanowa rozegra się między Robertem Maciaszkiem (Koalicja Obywatelska), a Krzysztofem Kasperkiem (PiS).
Liczenie głosów, które oddali mieszkańcy, nadal trwa. W gminie Chrzanów jest 31 obwodowych komisji wyborczych.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że w dwóch z nich prowadzi Robert Maciaszek. Chodzi o osiedle Stella (obwód nr 21) oraz o część osiedla Niepodległości (obwód nr 15). Kandydat Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Platforma Nowoczesna Koalicja Obywatelska uzyskał poparcie na poziomie 48 proc. Na drugim miejscu jest Krzysztof Kasperek (26,5 proc.), na trzecim Andrzej Filipczak KWW Wspólny Chrzanów (19,3 proc.), a na czwartym Aleksandra Czucz z KW Stowarzyszenia "Kolej na Chrzanów" (6,3 proc.).
Wszystko może się jednak zmienić.

10.06.2026
KOREPETYCJE z angielskiego dla ósmoklasistów i mat...

02.06.2026
KIEROWCĘ C+E. Trasy międzynarodowe - głównie Skand...

31.05.2026
WYNAJMĘ działki 919/9, 919/11 Trzebinia ul. Dąbrow...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Zastój na ważnej inwestycji w Libiążu
Ważne że dni Libiąża zgodnie z planem.
Miś
14:20, 2026-06-13
„Zostaliśmy oszukani”. Gorące spotkanie posłów PiS
Lokalni działacze PIS: obudźcie się! Przespaliście wybory w 2023 r. bo nie potrafiliście wystawić poważnego kandydata na posła, to teraz wysłuchujecie popisów różnych gości zza Wisły i musicie za to znosić docinki różnych lokalnych mędrków i gminnych filozofów. Najwyższy czas rozejrzeć się za kandydatem na przyszłe wybory. Trzeba znaleźć i wypromować osobę z Chrzanowa, przedsiębiorczą i znającą lokalne problemy, mającą przy tym umiejętności i chęć zrobienia czegoś dobrego dla nas.
Alojz
13:41, 2026-06-13
„Zostaliśmy oszukani”. Gorące spotkanie posłów PiS
Nie jestem PIS-owcem, ale uważam, że elementarna przyzwoitość tu obowiązuje. Pytam: Kogo to PIS oszukał lub okradł? W jaki sposób? Jakie dowody? Wzywam do publicznej odpowiedzi komentatorów: coldin, Pablo, Bążur i wszystkim przytakujących ich wspaniałym wypowiedziom!
Jan K.
13:27, 2026-06-13
Mistrz, pasjonat i koń w galopie
To jest koń w galopie? A dawniej mówiono, że każdy wie, jak koń wygląda!
Tolek
13:16, 2026-06-13
0 0
Go BOY Go
0 0
Run Girl Run
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz