Fazę grupową Solidex rozpoczął od zwycięstwa 3:2 nad zespołem Spec-Tynk. Następnie zremisował 1:1 z Mi-Tech, by na zakończenie grupowych zmagań rozgromić ZUK Oświęcim aż 6:0. Dorobek siedmiu punktów oraz imponujący bilans bramkowy 10:3 zapewniły drużynie pierwsze miejsce w grupie i pewny awans do fazy pucharowej.
W kolejnym etapie rozgrywek zespół z Libiąża nie zwolnił tempa. W ćwierćfinale pewnie pokonał Mi-Tech 4:1, potwierdzając wysoką formę. Półfinał z drużyną Bez Formy Bez Wstydu okazał się znacznie bardziej wyrównany. O awansie do finału zdecydowały rzuty karne, w których Solidex zwyciężył 2:1.
Równie emocjonujący był mecz o tytuł. W finale rywalem libiążan był zespół FC Imielin. Po zaciętym spotkaniu ponownie potrzebna była seria rzutów karnych. Solidex zachował więcej zimnej krwi i wygrał 3:2, sięgając po zwycięstwo w jubileuszowej, dziesiątej edycji Turnieju Firm.
Triumf w Porębie Wielkiej potwierdził bardzo dobrą dyspozycję drużyny z Libiąża, która przez całe zawody prezentowała skuteczną i konsekwentną grę. Bez porażki, z efektownym bilansem bramkowym i dwoma wygranymi konkursami rzutów karnych, Solidex zasłużenie sięgnął po główne trofeum.
Wyszedł z patelnią na rynek i zrobił śniadanie. Wszystk
Chcąc być w minimalnym stopniu uczciwym powinien Pan zorganizować symultaniczny eksperyment - powiedzmy na rynku, przy jakimś akwenie, na leśnej polanie i np. przed własnym domem. Zaręczam, że wynik byłby porównywalny. Gratuluję cierpliwości bo 80 minut na usmażenie kilku jajek nie zdarza się w najgorszych restauracjach.
AGH
00:25, 2026-06-28
TOP 10 nieoczywistych sposobów na upał
Powstrzymac sie od s e k s o w a n i a
Asia
22:49, 2026-06-27
Mam mniej snu, ale więcej szczęścia"
Przecież ten człowiek ma jeszcze córkę K. z poprzedniego związku.. to ona już się nie liczy??
KK
22:03, 2026-06-27
Mam mniej snu, ale więcej szczęścia"
A k.. kogo to obchodzi? Może o wykształceniu poopowiadasz
Tubylec
22:01, 2026-06-27
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz