Emocje przy stołach i piękny finał. Turniej dla Mikołaja zakończył się sukcesem (WIDEO,ZDJĘCIA) - przelom.pl

Sport

Zamknij

Emocje przy stołach i piękny finał. Turniej dla Mikołaja zakończył się sukcesem (WIDEO,ZDJĘCIA)

Michał Papiernik Michał Papiernik 19:18, 27.06.2026
Skomentuj Turniej dla Mikołaja zakończył się sukcesem (WIDEO,ZDJĘCIA)

Za nami kolejny akcent tegorocznej akcji charytatywnej „Wielkie Granie dla Mikołaja”. W sobotę odbył się turniej tenisa stołowego, który zgromadził 19 uczestników. Sportowa rywalizacja przebiegała w świetnej atmosferze, a najważniejszym celem wydarzenia była pomoc Mikołajowi Ślusarczykowi.

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Franciszek Łysak, który sięgnął po zwycięstwo. Drugie miejsce wywalczył Krzysztof Sitarz, natomiast na trzecim stopniu podium stanęła Anna Grubka. Wszyscy uczestnicy pokazali wysoki poziom sportowy i udowodnili, że rywalizacja może iść w parze z pomocą potrzebującym.

Dzięki wpisowemu oraz hojności uczestników i darczyńców podczas turnieju udało się zebrać 1170 zł, które zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację Mikołaja.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7568"}

::video{"type":"single","item":"12682"}

Przypomnijmy, że Mikołaj od kilku lat zmaga się z poważnymi konsekwencjami zespołu hemolityczno-mocznicowego. Choroba doprowadziła do uszkodzenia wielu narządów, a chłopiec wymaga stałej rehabilitacji, specjalistycznej opieki oraz kosztownego leczenia.

To jednak dopiero początek charytatywnego weekendu. Przed uczestnikami kolejne atrakcje sportowe i muzyczne, w tym turnieje, bieg, marsz Nordic Walking, licytacje oraz koncerty. Organizatorzy liczą na równie wysoką frekwencję i dalsze wsparcie dla Mikołaja.

Każda złotówka i każda obecność podczas wydarzeń przybliża Mikołaja do kolejnych etapów leczenia. Pierwszy dzień pokazał, że lokalna społeczność po raz kolejny potrafi zjednoczyć się wokół ważnego celu.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%