Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego dla zawodników 14-letnich i starszych miały miejsce 26 i 27 czerwca w Oświęcimiu. Na tamtejszym basenie 50-metrowym wystartowało 300 zawodników i zawodniczek z 44 klubów. Także spoza Małopolski.
- W barwach UKS SP 8 Chrzanów popłynęli 14-letnia Weronika Resiuła i 15-letni Gabriel Piwowarczyk. Weronika zdobyła dwa złote medale na 50 i 100 m stylem motylkowym w swojej kategorii wiekowej – informuje trener chrzanowskich pływaków Sebastian Guzik.
Gabriel Piwowarczyk startował w kategorii łączonej 15-16 lat. Popłynął w wyścigach na 50,100 i 200 m stylem grzbietowym oraz 100 m stylem dowolnym. W każdym starcie ustanowił nowe życiówki. Na 100 i 200 grzbietem był czwarty. Gdyby nie łączone roczniki, to w każdym starcie stanąłby na podium wśród 15-latków.
Elo elo20:26, 27.06.2026
Fajnie, że mają gdzie trenować. W końcu to miasto powiatowe :)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
TOP 10 nieoczywistych sposobów na upał
Powstrzymac sie od s e k s o w a n i a
Asia
22:49, 2026-06-27
Mam mniej snu, ale więcej szczęścia"
Przecież ten człowiek ma jeszcze córkę K. z poprzedniego związku.. to ona już się nie liczy??
KK
22:03, 2026-06-27
Mam mniej snu, ale więcej szczęścia"
A k.. kogo to obchodzi? Może o wykształceniu poopowiadasz
Tubylec
22:01, 2026-06-27
Biegiem prosto na piknik! X Dni Czernej rozpoczęły się
Bieganie w takiej temperaturze jak dzisiaj to nieodpowiedzialne zachowanie jeszcze z dziećmi.
Libiążanka
21:38, 2026-06-27