Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

To nas wkurza, czas na zmianę - akcja Czytelników "Przełomu"

08.07.2024 07:22 | 5 komentarzy | 4 503 odsłony | Alicja Molenda
Pan Włodzimierz zaproponował, aby uwieczniać na zdjęciach wszystko to, co denerwuje w przestrzeni publicznej. Ma nadzieję, że nie skończy się na obejrzeniu fotografii, bo, że małe sprawy rodzą z czasem duże problemy warto im zapobiegać.
5
To nas wkurza, czas na zmianę - akcja Czytelników "Przełomu"
Chrzanów Stara Huta. Fot Włodzimierz Niemczyk
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pomysłodawcą akcji jest Włodzimierz Niemczyk z osiedla Stara Huta w Chrzanowie. Pan Włodzimierz, członek grupy PRZEŁOMowe Kadry przypomniał, że czas wyborów minął. Teraz oczekuje od gospodarzy działania, a nie tylko uśmiechnietych relacji na FB.

- Zaczynam od swojego osiedla Stara Huta, gdzie trawa "po pachy", ledwo widać zarośnięty plac zabaw. Są drobne rzeczy, które się zaniedbuje - napisał.

Na dowód załączył cztery fotografie.

Joanna Ryś skomentowała, że taka akcja to świetny pomysł i że warto, aby "Przełom" utowrzył galerię zdjęć z regionu zatytułowaną "co nas wkurza, drażni i co chcemy zmienić", aby pokazać włodarzom zaniedbane miejsca.

- A myślisz, że to coś zmieni? - zapytała pomysłodawcę Teresa Wrona.

- Bez akcji nie ma reakcji... Warto uwiecznić to na zdjęciu - odpowiedział Włodzimierz Niemczyk.

 

Galeria zdjęć (#czas_na_zmiane) już tworzy się w naszej Facebookowej grupie. Będziemy te zdjecia  prezentować na portalu i w tygodniku oraz sprawdzać, kto powinien zareagować pytać gospodarzy, kiedy to nastąpi, o ile szybko się nie zmieni.

Kto nie jest użytkownikiem Facebooka i nie jest członkiem grupy PRZEŁOMowe Kadry, może włączyć się do akcji przesyłając zdjęcia z opisem na adres: promocja@przelom.pl w temacie podając "czas na zmiany".

Co nas wkurza w przestrzeni publicznej na ziemi chrzanowskiej? Zaczynamy!