Nie masz konta? Zarejestruj się

Sport

Koronawirus dopadł klub piłkarski

06.11.2020 17:30 | 1 komentarz | 5 294 odsłon | Michał Koryczan
Odwołany został zaplanowany na niedzielę mecz chrzanowskiej B-klasy. Do skutku nie dojdzie też jedno z sobotnich spotkań w IV lidze.
1
Koronawirus dopadł klub piłkarski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Spotkanie pomiędzy Koroną Lgota i Zrywem Brodła, która miało się odbyć w niedzielę (8 listopada) nie dojdzie do skutku. Koronawirus dopadł bowiem Koronę.

- Dwóch naszych graczy przeszło koronawirusa, a ostatnio u dwóch kolejnych badania potwierdziły zakażenie. W sumie aż dziewięciu zawodników Korony zostało zakażonych lub przebywa na kwarantannie - mówi Zbigniew Jastrzębski, prezes klubu z Lgoty.

Z powodu podejrzenia zakażenia graczy Korony, odwołany został już październikowy mecz Lgoty z UKS Górnik Siersza. Zawody zostały przełożone na 21 listopada. Nie wiadomo jednak, czy dojdą one do skutku w tym terminie.

Do skutku nie dojdą także dwa pojedynki czwartoligowego LKS Rajsko (rywal MKS Trzebini i KS Chełmek), przeciwko Pcimiance Pcim i Puszczy II Niepołomice, zaplanowane na 7 i 11 listopada.

Jak informuje Małopolski Związek Piłki Nożnej ma to związek z zagrożeniem epidemicznym w LKS Rajsko oraz zarażeniem zawodnika wirusem SARS-CoV-2.

 

Przeczytaj również:

Sportowy weekend na ziemi chrzanowskiej

Veoliada 2020 zakończona. Oto nagrodzone przedszkola z gminy Chrzanów

Nowy rozkład jazdy pociągów. Zmiany na trasie Trzebinia - Oświęcim

Wandalizm na obiekcie sportowym. Pseudografficiarze na celowniku policji

Jest nowy lider klasyfikacji strzelców w A-klasie Chrzanów

Na linii 9 pojedzie dodatkowy autobus

Dziki grasują na Kątach w Chrzanowie

Podwójne kursy na linii 15. Sprawdźcie, co się zmienia