Siedem medali karateków w Dukli - przelom.pl

Sport

Zamknij

Siedem medali karateków w Dukli

Michał Papiernik Michał Papiernik 20:52, 30.04.2025 Aktualizacja: 17:51, 02.10.2025
Skomentuj Siedem medali karateków w Dukli Chrzanowski Klub Karate Kyokushin. FOT. Archiwum fotograficzne Zbigniewa Zielińskiego

Zawodnicy Chrzanowskiego Klubu Karate Kyokushin siedmiokrotnie stawali na podium w X jubileuszowym turnieju IKO Przełęcz Cup.

Zmagania odbyły się w hali sportowo-widowiskowej MOSiR. Ich organizatorem był Dukielski Klub Kyokushin HAJIME.

Turniej zgromadził około 300 zawodników reprezentujących 21 klubów z różnych zakątków Polski.

Znakomicie zaprezentowała się Gabriela Zawadzka, która zajęła pierwsze miejsce w kata.

Aleksandra Twardowska zdobyła srebrny medal w kata oraz brązowy w kumite.

Maja Czyczyło dwa razy stawała na najniższym stopniu podium w kata oraz w kumite. Był to pierwszy występ Mai na zawodach w najmłodszej grupie wiekowej 6-7 lat.

Wiktor Sygnat zdobył brąz w kumite a Aleksander Twardowski wywalczył drugie miejsce w kumite senior.

Niewiele do podium zabrakło Sandrze Zawadzkie, która uplasowała się na czwartej pozycji w kata.

Warto dodać, że kilkanaście dni temu Chrzanowianie wystartowali w Międzynarodowym Turnieju IKO Beskidy CUP.

Zawody odbyły się w hali sportowo-widowiskowej w Myślenicach.  W zmaganiach wzięło udział 470 zawodników z 32 klubów z Polski i Czech, którzy rywalizowali w duchu sportowej walki i szacunku zgodnie z zasadami karate Kyokushin.

Pierwsze miejsca w kumite zdobyli: Aleksandra Twardowska w kategorii wiekowej 8-9 lat oraz Maurycy Matusiak w kategorii wiekowej 10-11 lat.
Srebrne medale w kata zdobyli: Gabriela Zawadzka w kategorii wiekowej 12-13 lat oraz Aleksandra Twardowska.

Zawodników do sukcesu prowadził Shihan Zbigniew Zieliński.
 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%