Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Termin zakończenia remontu drogi krajowej 79 w Chrzanowie znów przesunięty

16.09.2022 20:00 | 6 komentarzy | 3 901 odsłony | Michał Koryczan

Prace drogowe na ul. Krakowskiej, Garncarskiej i Śląskiej zostały przedłużone. Oto, jak wygląda aktualny harmonogram robót.

6
Termin zakończenia remontu drogi krajowej 79 w Chrzanowie znów przesunięty
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To drugi etap remontu chrzanowskiego odcinka drogi krajowej 79. Pierwszy objął ul. Trzebińską.

Remont na ul. Krakowskiej (od skrzyżowania z ul. Zieloną), Garncarskiej i Śląskiej (do ronda 4 Czerwca 1989 r.) rozpoczął się w poniedziałek, 5 września. Ulice te zostały czasowo całkowicie zamknięte dla ruchu.

Zgodnie z pierwotnymi zapowiedziami zarządcy drogi, remont tego odcinka krajówki miał się zakończyć 14 września. Potem prace drogowe zostały przedłużone do 20 września. Wiadomo już, że roboty potrwają jeszcze dłużej.

Jak podał chrzanowski magistrat, zgodnie z informacją przekazaną przez Generalną Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, termin zakończenia remontu drogi krajowej nr 79 w Chrzanowie został ponownie przedłużony. Tym razem do piątku, 23 września.

Zgodnie z przedstawionym harmonogramem prac, od 19 do 23 września w godzinach 08:00-20:00 mają być wykonywane prace związane z uzupełnieniem nawierzchni na wlotach skrzyżowań i zatokach autobusowych oraz roboty brukarskie.

Podczas układania nawierzchni na wlotach skrzyżowań i zatokach autobusowych wystąpią chwilowe, miejscowe utrudnienia. Zostanie zamknięte dane skrzyżowanie lub zatoka autobusowa.

Niewykluczone, że termin zakończenia prac zostanie przedłużony, bo jak informuje GDDKiA, możliwa jest zmiana harmonogramu ze względu na zapowiadane niekorzystne warunki atmosferyczne.

Przypomnijmy, że w powodu remontu krajówki, wprowadzone zostały - do odwołania - zmiany w kursowaniu autobusów ZKKM Chrzanów i PKM Jaworzno.


Czytaj również

Te ulice będą zamknięte podczas biegu Chechło Run

Piłkarski weekend. Sprawdź, kto z kim zagra w sobotę i niedzielę

Więcej autobusów ZKKM Chrzanów pojedzie koło ZUS i na Sienną

Kościelny z Regulic w areszcie. Miał składać nieletniemu propozycje seksualne

Puchar Polski. MKS Trzebinia i Ciężkowianka Jaworzno zagrają w finale

Na tych przystankach autobusowych pojawią się nowe wiaty i tablice elektroniczne