Nie masz konta? Zarejestruj się

Balin

Kiermasz rzeczy używanych dla maluchów w Balinie połączony z obchodami Dnia Dziecka

10.06.2022 10:45 | 0 komentarzy | 2 479 odsłony | Natalia Feluś

SWAP w Balinie potrwa jutro w godzinach 10.00-13.00. Są jeszcze wolne stoiska, na których można wystawić się z używanymi ubrankami i zabawkami dla maluchów. Dodatkowo na wszystkie przybyłe dzieci czekają niespodzianki. Jakie?

0
Kiermasz rzeczy używanych dla maluchów w Balinie połączony z obchodami Dnia Dziecka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wymianę używanych rzeczy dla dzieci organizuje Miejaka Biblioteka Publiczna filia w Balinie. Akcja połączona jest z obchodami Dnia Dziecka. Co jutro się wydarzy?

- O godzinie 11.00 rozpocznie się Maraton Głośnego Czytania Dzieciom pod hasłem "Polscy autorzy dla klimatu". Przybyłe dzieci wysłuchają trzech wierszy "Zielono mi" i "Pasikonik" Agnieszki Frączek oraz "Pan Sikorek" Danuty Wawiłow - zapowiada Anna Fitrzyk, kierowniczka MBP filii w Balinie. - Do tego na dzieciaki czekają inne atrakcje, jak malowanie buziek i maszyna z popcornem - dodaje.

Wymiana ubranek i zabawek

Jeśli macie w domu ubrania, zabawki lub inne dziecięce akcesoria, z których wasze pociechy już wyrosły, przynieście je na wymianę rzeczy używanych dla dzieci, która odbędzie się jutro w balińskim oddziale Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie przy ul. Jaworznickiej 45. Organizator akcji zapewnia, że jeszcze zostały stoiska, na których można wystawić przyniesione rzeczy. Jest to w pełni darmowe przedsięwzięcie.

Chętni proszeni są o zgłaszanie się pod numer tel. tel. 32 613 16 20 lub mailowo filiabalin@mbp.chrzanow.pl. Najlepiej, jeśli wystawcy przywiozą rzeczy jeszcze dziś lub jutro do godz. 10.00, bowiem później parking pod biblioteką będzie zamknięty.