Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Zespół Credo z Chrzanowa wydał nową płytę (WIDEO)

16.04.2023 17:00 | 1 komentarz | 3 779 odsłony | Michał Koryczan

„Przed nami jest najlepszy dzień" to tytuł trzeciej studyjnej płyty chrzanowskiego zespołu Credo. Obejrzyjcie teledysk do singla promującego to wydawnictwo.

1
Zespół Credo z Chrzanowa wydał nową płytę (WIDEO)
Zespół Credo. Fot. Udostępnione przez Łukasza Kosowskiego
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Credo istnieje z przerwami od 1989 roku. Na wydanie pierwszego, w pełni profesjonalnego albumu zespół czekał przeszło ćwierć wieku.

W 2012 r. światło dzienne ujrzał longplay „Pewnego dnia się uda". Na kolejną płytę chrzanowskiej formacji nie trzeba było czekać już tak długo. W 2019 r. Credo wydało swój drugi album „Niedoczłowieczeni".

W sobotę, 15 kwietnia miała miejsce oficjalna premiera trzeciej, studyjnej płyty zespołu, zatytułowanej „Przed nami jest najlepszy dzień".

Album powstał w studiu nagrań Kosa Buena Studio w Pile Kościeleckiej. Credo tworzą obecnie trzy osoby: Rafał Topolski (gitara, wokal), Łukasz Kosowski (perkusja) i Paweł Kluba (bas).

- Na płycie znajduje się 10 utworów, utrzymanych w klimacie soft rocka. Singlem promującym album jest utwór „Najlepszy dzień". Wczoraj na YouTube pojawił się klip do tej piosenki. Płytę w całości nagraliśmy i wydaliśmy sami. Zapraszamy do słuchania i wsparcia nas zakupem tego krążka - mówi Łukasz Kosowski.

Płytę można kupić w sklepie internetowym Bonito, który ma wyłączność na sprzedaż tego wydawnictwa. Album jest dostępny również na większości platform streamingowych oraz na kanale zespołu Credo na YouTube.


CZYTAJ RÓWNIEŻ

Ludzie protestowali przeciwko obwodnicy przez Puszczę Dulowską (WIDEO, ZDJĘCIA)

Piłkarze nie zagrają już w tym roku na stadionie w Sierszy

Od poniedziałku utrudnienia na drodze krajowej 79 w Chrzanowie. Zaczynają się prace przy łącznicy z autostradą A4

Piłkarska sobota. Fablok Chrzanów wygrywa pierwszy raz w tym roku

Pogromca faworytów nie zwalnia. Wolanka wygrywa z Polonią (WIDEO, ZDJĘCIA)

Kastracja i sterylizacja zwierząt w gminie Babice za pół ceny