Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Zmienił się termin zamknięcia wiaduktów w Chrzanowie

30.12.2020 10:09 | 11 komentarzy | 14 318 odsłon | Michał Koryczan
Kiedy rozpocznie się przebudowa wiaduktów nad ul. Krakowską, Kadłubek oraz 29 Listopada?
11
Zmienił się termin zamknięcia wiaduktów w Chrzanowie
Przejazd pod wiaduktem nad ul. Krakowską zostanie zamknięty
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Z ostatnich informacji wynikało, że wszystkie trzy obiekty mają zostać zamknięte dla pojazdów i pieszych w poniedziałek, 4 stycznia.

Jak mówi Marek Dyszy, przewodniczący zarządu ZKKM w Chrzanowie, termin ten został zmieniony. Wiadukty nad ul. Kadłubek oraz ul. 29 Listopada mają zostać zamknięte we wtorek, 5 stycznia. Z kolei wiadukt nad ul. Krakowską w poniedziałek, 11 stycznia.

- Z pisma, które otrzymaliśmy wynika, że w przypadku wiaduktów nad ulicą Kadłubek i ulicą 29 Listopada, przebudowa ma się zakończyć do 30 kwietnia. Odnośnie Krakowskiej termin ponownego otwarcia został przemilczany - mówi Marek Dyszy.

W związku z zamknięciem wiaduktu na Krakowskiej zmieni się trasa przejazdów autobusów zmierzających w kierunku dworca ZKKM.

  • autobusy jadące od ul. Podwale (linie 3, 8 17b, 25, 30, 32a, 35 i 38), zamiast skręcać w ul. Krakowską, pojadą ul. Trzebińską. Zatrzymają się na przystanku przy Kauflandzie i ruszą dalej Trzebińską w stronę północno-wschodniej obwodnicy Chrzanowa. Następnie przejadą estakadą nad Trzebińską w stronę ul. Zielonej i dalej do dworca ZKKM.
  • autobusy kursujące od Trzebini (linie 9 i 15) nie pojadą do przystanku przy Trzebińskiej (koło Biedronki), tylko skręcą wcześniej w stronę północno-wschodniej obwodnicy Chrzanowa i pojadą w stronę ul. Zielonej i dworca ZKKM.
  • autobusy linii 17a i 32b (z Płazy) oraz 31 (z Kościelca) nie pojadą do dworca ZKKM jak dotychczas ul. Szpitalną, tylko od szpitala ruszą północno-wschodnią obwodnicą Chrzanowa w kierunku ul. Zielonej i dalej do dworca. Autobusy pominą więc przystanek przy Szpitalnej (za rondem). Zatrzymają się jednak na pobliskim przystanku przy ul. Topolowej.

Przeczytaj również:

Były komendant straży pożarnej pokieruje muzeum

Zagłosuj na naszą kandydatkę na Miss Polski Nastolatek

Trener ocenił rundę jesienną na czwórkę z plusem

Wiemy, kiedy zamkną wiadukty w Chrzanowie. Którędy pojadą autobusy?

Jakie filmy i seriale kręcono na ziemi chrzanowskiej?

Małopolskie ligi piłkarskie mają sponsora tytularnego

Kradzież następnego katalizatora. Tym razem w Libiążu

Co Władysław Łokietek robił w okolicach Trzebini?