Nie masz konta? Zarejestruj się

Babice

Wokół Zamkowej Wieży. Ruszają zapisy na rajd

05.07.2020 10:00 | 0 komentarzy | 3 006 odsłony | Agnieszka Filipowicz

Od poniedziałku 6 lipca rozpoczynają się zapisy na multisportowy rajd "Wokół Zamkowej Wieży". Impreza odbędzie się 18-19 lipca 2020 r. Jej uczestnicy będą mieli do wykonania zadanie medalowe w kategoriach: rower, bieg, chodzenie, nordic walking.

0
Wokół Zamkowej Wieży. Ruszają zapisy na rajd
fot. Piotr Obal
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zadanie polegać będzie na zrealizowaniu dystansu odpowiedniego dla poszczególnych dyscyplin (piesze - 5 km, rowerowe - 20 km) oraz wykonaniu zdjęć (selfie uczestnika na tle odpowiedniej atrakcji).
- Finał rajdu nastąpi w niedzielę 19 lipca w godzinach 12.00-17.00 przy Urzędzie Gminy w Babicach. Na miejscu znajdziecie nasze miasteczko, które będzie wydzielone taśmą, a przy wejściu nastąpi dezynfekcja rąk. W miasteczku: coś słodkiego od Dan Cake Polonia, kawa i herbata, "Kino Bardzo Kameralne", rowerowy tor przeszkód, konkursy - zachęca Piotr Obal, jeden z organizatorów wydarzenia.

Rejestracja rozpoczyna się 6 lipca o północy, a kończy 17 lipca o godzinie 20. Limit uczestników to 120 osób. Rejestracja wyłącznie on-line przez wybór odpowieniego biletu pod adresem:
https://m-babice.pl/index.php/events/wokol-zamkowej-wiezy/

Obejrzyj filmowe zaproszenie na rajd TUTAJ