W Chrzanowie Konfederacja zachęcała, żeby na nią głosować (WIDEO) - przelom.pl
Zamknij

W Chrzanowie Konfederacja zachęcała, żeby na nią głosować (WIDEO)

20:30, 06.10.2019
Skomentuj Podczas spotkania w Chrzanowie: Bartosz Wilczyński z Krakowa i Dariusz Chmiel z Wadowic, kandydaci na posłów w okręgu nr 12 z listy Konfederacji Wolność i Niepodległość Podczas spotkania w Chrzanowie: Bartosz Wilczyński z Krakowa i Dariusz Chmiel z Wadowic, kandydaci na posłów w okręgu nr 12 z listy Konfederacji Wolność i Niepodległość

W niedzielę w sali odczytowej MOKSiR pojawił się m.in. Bartosz Wilczyński, "jedynka" na liście Konfederacji Wolność i Niepodległość w naszym okręgu nr 12 w wyborach do Sejmu.

W spotkaniu uczestniczyło, łącznie z dziennikarzem "Przełomu", w sumie 10 osób. Na mieście nie było informacji na ten temat.

Konfederację Wolność i Niepodległość tworzą partie członkowskie: KORWiN, Ruch Narodowy, Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin, Liga Narodowa i Partia Kierowców.

W Chrzanowie Bartosz Wilczyński mówił o najważniejszych postulatach. Wśród nich wymienił m.in.: 1000+, czyli likwidację podatku PIT i dobrowolne składki ZUS; obniżkę cen paliw, w efekcie zapłacimy 3 zł za litr; szybkie sądy; bon oświatowy i kulturalny dla obywateli; silną armię; niezamykanie kopalń; zdrowe życie od poczęcia do naturalnej śmierci.

- W każdym obszarze działalności znajdziemy sporo marnotrawstwa - stwierdził.

Konfederacji Wolność i Niepodległość opowiada się również za przywróceniem kary śmierci dla największych przestępców.

 

[WIDEO]2494[/WIDEO]

(Łukasz Dulowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%