Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

CHRZANÓW. Balanga skończyła się w kajdankach

12.02.2012 15:33 | 7 komentarzy | 6 281 odsłon | red
W nocy z soboty na niedzielę mieszkańcy bloku przy ul. Broniewskiego nie mogli zasnąć, bo sąsiedzi postanowili... zaszaleć. Imprezowicze wpadli w szał, gdy po raz trzeci policjanci zapukali do drzwi.
7
CHRZANÓW. Balanga skończyła się w kajdankach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W nocy z soboty na niedzielę mieszkańcy bloku przy ul. Broniewskiego nie mogli zasnąć, ponieważ ich sąsiedzi postanowili... zaszaleć. Imprezowicze wpadli w szał, gdy po raz trzeci policjanci zapukali do drzwi.

Asp. sztab. Robert Matysik, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie, poinformował, że w niedzielę, o godz. 1.10, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej. Szła głośna muzyka, towarzystwo piło alkohol. Interwencja nie pomogła, ponieważ stróże prawa byli jeszcze dwa razy wzywani w to samo miejsce. Za trzecim razem zostali znieważeni przez 52-letniego mężczyznę i 41-letnią kobietę. Ponadto mężczyzna dopuścił się napaści i został zatrzymany.

***

Matyasik informuje też, że w sobotę, około godz. 14.30, dwóch mężczyzn próbowało wyłudzić towar w markecie przy ul. Trzebińskiej. Chrzanowianie w wieku 31 lat i 29 lat chcieli dokonać zakupów na raty w sklepie z artykułami RTV i AGD. Byli pod wpływem alkoholu. Doszło do kłótni. Przyjechali policjanci.

- Klienci posługiwali się sfałszowanym zaświadczeniem o zatrudnieniu. Zostali zatrzymani – mówi Robert Matyasik.
Łukasz Dulowski