Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Maluchy zaśpiewały po angielsku

11.04.2019 08:55 | 0 komentarzy | 3 704 odsłony | Let\\\'s Sing!

03 kwietnia 2019 r. w Niepublicznym Przedszkolu Chmurkowe Opowieści w Trzebini odbył się V Gminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej dla Przedszkolaków „Let\'s sing".

0
Maluchy zaśpiewały po angielsku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Konkurs wyjątkowy ze względu na stopień trudności, który wymaga od uczestników nie tylko umiejętności śpiewania, ale także znajomości języka angielskiego.
Okazuje się, że w naszej gminie sporo dzieci może pochwalić się tymi talentami. Spośród uczestników reprezentujących prawie wszystkie trzebińskie przedszkola, zostali wyłonieni laureaci w kategorii 3-4 latków, 5 latków oraz 6 latków. Jury postanowiło także przyznać wyróżnienia.
05 kwietnia odbył się koncert finałowy, podczas którego zostały ogłoszone wyniki.
Laureaci raz jeszcze zaprezentowali swoje zwycięskie utwory przed publicznością, która nie szczędziła braw. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone.
Te, którym nie udało się zająć miejsca na podium, otrzymały nagrody pocieszenia w postaci materiałów promocyjnych przekazanych przez wydział promocji i kultury gminy Trzebinia.
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania za przekazane materiały. Podziękowania kierujemy także do wszystkich przybyłych gości, rodziców, dzieci, nauczycieli, a także do pani sekretarz gminy Anny Kawali, która swoją obecnością uświetniła koncert.