Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Lekkoatleci z Trzebini świętowali zdobycie worka medali

07.10.2019 20:55 | 0 komentarzy | 3 266 odsłony | Marek Oratowski

W poniedziałkowy wieczór udany sezon podsumowali lekkoatleci KS Victoria Trzebinia. Zawodnicy i trenerka odebrali gratulacje i nagrody. Podziękowali też osobom wspierającym klub.

0
Lekkoatleci z Trzebini świętowali zdobycie worka medali
Nagrodę od wiceburmistrz Anity Lipnickiej odbiera Kamil Petka
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W trakcie I Lekkoatletycznej Gali w DK Sokół w Trzebini zawodnikom i zawodniczkom pogratulowali wiceburmistrz Anita Lipnicka, Krzysztof Borawski z zarządu Małopolskiego Związku Lekkiej Atletyki i trener oraz prezes klubu Ewa Sierka. W tym roku reprezentanci Victorii Trzebinia zdobyli 89 medali na zawodach rozgrywanych w całej Polsce, w Niemczech i Czechach.

- Dziękuję, że zaraża pani swoją pasją młode pokolenie. Wierzę, że wasi zawodnicy kiedyś będą tak znani, jak Anita Włodarczyk, czy Robert Korzeniowski - powiedziała do Ewy Sierki wiceburmistrz Anita Lipnicka.

Wręczyła nagrody najlepszym: Julii Jaśkaczek, Mateuszowi Juszczakowi, Paulinie Westenholz, Szymonowi Saternusowi, Arturowi Łapcikowi, Kamilowi Petce i Martynie Śledzińskiej.

Organizatorzy gali nie zapomnieli jednak o pozostałych zawodnikach, samorządowcach, zaprzyjaźnionych instytucjach, sponsorach, rodzicach i mediach (podziękowania odebrała też redakcja „Przełomu").