Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Trzebinia wygrywa na początek. Dwóch piłkarzy na testach

01.02.2020 13:00 | 8 komentarzy | 3 857 odsłony | Michał Koryczan

W swoim pierwszym zimowy sparingu piłkarze czwartoligowego MKS Trzebinia pokonali na wyjeździe MRKS Czechowice-Dziedzice.

8
Trzebinia wygrywa na początek. Dwóch piłkarzy na testach
Radosław Górka zdobył pierwszego gola dla MKS w meczu z Czechowicami-Dziedzicami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

PIŁKA NOŻNA

Sparingi

MRKS Czechowice-Dziedzice - MKS Trzebinia 0-2 (0-2)

0-1 Radosław Górka (41), 0-2 testowany 2 (43)

MKS: Wróbel - Mrożek, Górka, Kiczyński, Jarosz, Sz. Kurek, testowany 1, Zybiński, Wierzba, Szczurek, testowany 2 oraz Cwynar, M. Marszałek, Martyniak, Sochacki, Błaszczyk, Siejka

Udanie zakończył się dla „żółto-czarnych" pierwszy w tym roku mecz kontrolny. Trzebinianie wygrali na wyjeździe ze śląskim czwartoligowcem 2-0. Wynik został ustalony jeszcze przed przerwa. Obie bramki gracze MKS zdobyli w końcowych minutach pierwszej odsłony.
Wynik otworzył Radosław Górka, zachowując najwięcej zimnej krwi w zamieszaniu podbramkowym. Dwie minuty później drugiego gola dla Trzebini strzelił testowany napastnik, ustalając wynik na 2-0.

- Trenujemy ciężko od dwóch tygodni. Założenie w meczu było takie, żeby przede wszystkim nie nabawić się jakichś urazów. Chłopaki wybiegali sparing, choć miałem obawy, że w drugiej połowie będziemy słabiej wyglądali pod względem fizycznym. Na mecz pojechaliśmy bowiem w dość wąskim składzie. W drużynie zagrało dzisiaj dwóch testowanych zawodników. Jeden do środkowy pomocnik, a drugi jest napastnikiem. Biorąc pod uwagę, że był to ich pierwszy kontakt z zespołem, to ich występ trzeba zaliczyć na plus. Cieszę się, że po tych wszystkich perturbacjach wreszcie zagraliśmy. Myślę, że to wszystko już za nami - mówi Szymon Stawowy, trener MKS.

W innych sparingach:

Szczakowianka Jaworzno - MKS Fablok Chrzanów 9-0 (1-0)

Victoria 1918 Jaworzno - Hejnał Kęty 0-1

KS Chełmek - Beskid Andrychów 0-2