WYBORY 2023. Szymon Hołownia zaprezentuje w Chrzanowie swoją wyborczą drużynę - przelom.pl
Zamknij

WYBORY 2023. Szymon Hołownia zaprezentuje w Chrzanowie swoją wyborczą drużynę

14:00, 22.08.2023
Skomentuj FOT. Arch. Polska 2050 FOT. Arch. Polska 2050

W środę, 23 sierpnia o godz. 17.00, na skwerze przy MOKSiR w Chrzanowie ma się rozpocząć spotkanie mieszkańców z liderem partii Polska 2050 Szymonem Hołownią.

Zostanie też zaprezentowana lista kandydatek i kandydatów do Sejmu startujących z listy Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni - Polskie Stronnictwo Ludowe w okręgu nr 12.

Wydarzenie organizowane jest w ramach trasy Trzecia Droga Spotkania z Szymonem. Wezmą w nim udział również lokalni działacze Polski 2050.

Na razie jedynym nazwiskiem na liście Trzeciej Drogi kojarzonym z powiatem chrzanowskim jest Jarosław Babiec (PSL), prezes trzebińskiej spółki gminnej - Miejski Zarząd Nieruchomości.

(Grażyna Kaim)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(4)

adi_padi_p

0 0

Lepiej żeby nie przyjeżdżał.

14:41, 22.08.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jerzy GrzesiakJerzy Grzesiak

0 0

A co z burmistrzem?

15:07, 22.08.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

petruspetrus

0 0

Burmistrz Maciaszek liczył podobno na "jedynkę" na liście u Hołowni. Ale cóż, wielkie plany i ambicje burmistrza Maciaszka żeby zostać posłem albo senatorem spełzły na niczym, nie chcą go mieć u siebie nawet partyjni koledzy. Jak więc pali się grunt pod nogami to nagle na facebooku burmistrz ogłasza jak to bardzo jego "serce i zaangażowanie w pełni skupione są na rozwoju naszej małej ojczyzny" i bardzo chce być dalej burmistrzem Chrzanowa. Baaardzo żałosne! Panie Maciaszek, czy pan nie rozumie że mieszkańcy Chrzanowa pana już nie chcą? Nie chcemy aby "poświęcał pan całą swoją pasję i energię" dla Chrzanowa. Twierdzi pan w swojej facebookowej deklaracji: "zależy mi na poprawie jakości powietrza i stanu naszego środowiska". To może w planach inwestycyjnych widzi pan budowę drugiej spalarni śmieci? Inwestycje drogowe? To może rozbudowa ul.Pogorskiej dla tirów wożących śmieci? A może kolejne parki kieszonkowe z rzeką z kamieni? Miej pan choćby resztki honoru i poszukaj sobie roboty w Krakowie.

15:47, 22.08.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hotinhotin

0 0

Tefałenofski goguś został płaczącym politykiem i skończy jak Petru.

09:34, 23.08.2023
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%