Ktoś wpadł na pomysł, aby m.in. taki napis wymalować na aucie dostawczym. To proste, "żołnierskie" słowa, które wzbudzają jednak kontrowersje. Z czym są związane?
"Русский военный корабль, иди на хуй!", czyli "rosyjski okręcie wojenny, pierd... się". To jedno z najsłynniejszych zdań, jakie obiegło ostatnio cały świat.
To tymi słowami ukraińscy pogranicznicy Wyspy Węży na Morzu Czarnym odpowiedzieli Rosjanom, którzy wezwali ich do poddania się, stając się symbolem bohaterskiej obrony ojczyzny.
Druga część wspomnianego zdania bardzo często zaczęła się pojawiać w mediach społecznościowych, memach, czy transparentach w odniesieniu do prezydenta Rosji Władimira Putina, który wydał rozkaz ataku na Ukrainę.
Podczas weekendowych meczów piłkarskiej ekstraklasy można było dostrzec napisy i usłyszeć okrzyki w stylu "Putin ch...j" czy "Putin pierd... się".
Na lokalnym gruncie niektórzy też postanowili dobitnie pokazać, co myślą o rosyjskim prezydencie.
W środę w Chrzanowie wśród przejeżdżających ulicą Trzebińską aut w oczy rzuciło się szczególnie jedno. Na wspomnianym samochodzie wymalowane były hasła: "Putin ch..j" oraz "Jeb..ć Putina", które bez problemu można było dostrzec z oddali.
Przeczytaj również:
Kolejarze mieli zatrzymać pociągi. Strajk został jednak zawieszony
Kluby sportowe organizują bezpłatne zajęcia dla młodych zawodników z Ukrainy
Zmienił się cennik w skansenie w Wygiełzowie. Kto teraz zapłaci więcej?
Droższa podróż autobusem ZKKM Chrzanów. Ile zapłacimy za bilet?
Zawodnik z Libiąża zdobył piąty złoty medal mistrzostw Polski

02.06.2026
KIEROWCĘ C+E. Trasy międzynarodowe - głównie Skand...

31.05.2026
WYNAJMĘ działki 919/9, 919/11 Trzebinia ul. Dąbrow...

25.03.2026
MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...
Zniszczył radiowóz i obrażał policjantów. Teraz czeka g
Musiał być dobrze wygimnastykowany ten libiążanin. Kopiąc w radiowóz uszkodził przednie lusterka. Rzecz niebywała. Tylko coś takiego w Przełomie.
Wilk
11:45, 2026-06-10
Mecenas Jan Hoffman kandyduje na prezydenta
Widzisz Molendowa, tak właśnie działa demokracja bezpośrednia nie tak jak twój rudy niemiecki agent idol TuSSk , którego morda jest utożsamiana z demokracją warczącą rodem z hitlerowskich Niemiec. Ludzie w Krakowie powiedzieli dość partyjnym *%#)!& z PO. Nauczyło cię to czegoś???? Może niedługo ludzie wywalą tych POwskich pajaców, których tak uwielbiasz... Maciaszka Latko czy Warzechę. Na taczki i do Berlina.
bążur
11:33, 2026-06-10
Drony na straży lasów
Stop Rzezi Lasów i podpalaczom !!!!!
Libiążanka
10:38, 2026-06-10
Drony na straży lasów
Moze w koncu ukroca to wycinanie lasu?
Las
10:04, 2026-06-10
0 0
A cóż to za kontrowersja??!!!! SAMA PRAWDA!
0 0
Nie wiem czy dla takiego ch*ja putina warto się narażać na konsekwencje. 1500zł można nawet zebrać za nazwanie ch*uja ch*jem w miejscu publicznym.
0 0
Temat atrakcyjny dla Przełomu!
0 0
A jedzie idiota w 65% na ropie od Putina,i go sponsoruje i jego wojenkę,polaczki to skończone debile......
0 0
po pa pa, a niemiaszki to na czym jeżdżą ? Jak ci się kraj nie podoba zawsze można wyjechać bez potrzeby obrażania kogokolwiek, a poza tym, to gazeta pokazała by może pobazgrane również wulgarnymi, wieloletnimi napisami budynki i nie tylko !
0 0
endriu A to zdjęcie to od niemiaszków czy polaczków?Niemiaszki wiedzą na czym jadą i od kogo to mają,więc wykazują dużo więcej rozumu w podejściu do obecnej sytuacji,i dlaczego niby mam wyjeżdżać? Polska mi się zajebiście podoba,tępi ludzie zamieszkujący ją już niekoniecznie..........
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz