Libiąż

Zawodnik z Libiąża zdobył piąty złoty medal mistrzostw Polski

28.02.2022 12:00 | 0 komentarzy | 3 841 odsłony | Michał Koryczan
Mateusz Kosowski z Libiąża razem z zespołem Rekordu Bielsko-Biała wywalczył mistrzostwo kraju do lat 19 w futsalu.
0
Mateusz Kosowski

Wychowanek Szkoły Piłkarskiej Górnik Libiąż od kilku sezonów z powodzeniem broni barw Rekordu Bielsko-Biała.

W zakończonych w niedzielę w Bochni futsalowych mistrzostwach Polski do lat 19 wraz ze swoją drużyną wywalczył złoty medal.

W spotkaniu finałowym zespół Rekordu pokonał Juniora Hurtap Łęczyca 5-0, a jedną z bramek zdobył Mateusz Kosowski, który w całym turnieju strzelił trzy gole.

Dla utalentowanego libiążanina to piąty tytuł mistrza Polski w futsalu. W 2019 i 2020 r. sięgnął po złoto w kategorii do lat 14, a w roku ubiegłym i obecnym w kategorii do lat 17.