Wojewoda małopolski popiera kandydata na burmistrza Alwerni (WIDEO) - przelom.pl

Przełom Online

Zamknij

Wojewoda małopolski popiera kandydata na burmistrza Alwerni (WIDEO)

Łukasz Dulowski 19:00, 27.03.2024 Aktualizacja: 08:48, 22.10.2025
7 Wojewoda małopolski popiera kandydata na burmistrza Alwerni (WIDEO) Kandydat na burmistrza Alwerni Tomasz Tomaszewski i popierający go wojewoda małopolski Krzysztof Klęczar na Rynku w Alwerni

Tomasz Tomaszewski, kandydat na burmistrza Alwerni, zorganizował w środę na Rynku spotkanie przedwyborcze. Zaprezentowały się również osoby z komitetu Tomaszewskiego, które będą się ubiegać o mandat radnego.

Do Alwerni przyjechał na krótko wojewoda Krzysztof Klęczar, działacz Polskiego Stronnictwa Ludowego, który poparł bezpartyjnego Tomasza Tomaszewskiego, kandydata na burmistrza Alwerni. 

- Szanowni Państwo, mieszkańcy gminy Alwernia, mieszkańcy powiatu chrzanowskiego. Jest to piękne miejsce. Wasza mała ojczyzna zasługuje na dobrych gospodarzy. Tomasz Tomaszewski, kandydat na burmistrza Alwerni, wraz ze swoim zespołem, ma ambitny program. Chcą zmieniać gminę na lepsze. Chcą sprawić, by gmina była przyjazna wszystkim obywatelom. Jest również Dawid Pierzchała, jeden z liderów Trzeciej Drogi i Polskiego Stronnictwa Ludowego. Dawid startuje w wyborach do Sejmiku Województwa Małopolskiego - mówił wojewoda małopolski Krzysztof Klęczar w Alwerni.

Mówiło się, że wojewoda przyjedzie też z poparciem do Trzebini, do burmistrza Okoczuka, ale jak nieoficjalnie ustaliliśmy, zrezygnował z oficjalnego popierania tego kandydata, z uwagi na ustalenia koalicyjne Trzeciej Drogi (PSL-Polska 2050 Szymona Hołowni) i KO. 

Tomasz Tomaszewski, kandydat na burmistrza Alwerni, jest przewodniczącym Rady Miejskiej w Alwerni. Będzie rywalizował w wyborach, 7 kwietnia, z urzędującą burmistrzynią Beatą Nadzieją-Szpilą.

::video{"type":"single","item":"8752"}

(Łukasz Dulowski)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (7)

adasdeadasde

0 0

kandydatki na radne z Grojca też tak popierają Trzecią drogę i KO i PSL? Przełom jak zwykle dopinguje tylko lewakom i obraca rzeczywistośc

06:11, 28.03.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

stary zgredstary zgred

0 0

Który jest który?

06:38, 28.03.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

piter71piter71

0 0

@adasde kogo obchodzi kogo popierają kandydatki na radne z Grojca???

06:41, 28.03.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

hotinhotin

0 0

Krzysztof Klęczar to ten,co jako Burmistrz Kęt pierwszy w Polsce sprzeciwił się wydania danych adresowych niezbędnych do przeprowadzenia wyborów ,,kopertowych" i za zasługi POwce awansowały go na stanowisko Wojewody. A pfe!

07:08, 28.03.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

adasdeadasde

0 0

@piter71 bo raz były z PISU teraz z innej flanki. najwidoczniej płyną z prądem.

07:09, 28.03.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ToedToed

0 0

Czy Przełom jest organem propagandowym zasłużonego wojewody (p.niżej - @hotin) i jego przyjaciół tj. partyjnych towarzyszy?

08:19, 28.03.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

jurekjurek

0 0

Już myślałem że będzie niezależny kandydat a tu łysy zepsuł wszystko.

17:25, 28.03.2024
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OGŁOSZENIA PROMOWANE

  • Angielski

    10.06.2026

    KOREPETYCJE z angielskiego dla ósmoklasistów i mat...

  • KIEROWCĘ C+E. Trasy międzynarodowe - głównie Skand...

  • wynajmę

    31.05.2026

    WYNAJMĘ działki 919/9, 919/11 Trzebinia ul. Dąbrow...

  • MALOWANIE, gładź bezpyłowa, regipsy, panele podłog...

OSTATNIE KOMENTARZE

0%