W czwartek, 30 czerwca przez powiat chrzanowski przejedzie peleton 33. Międzynarodowego Wyścigu "Solidarności" i Olimpijczyków.
Impreza kolarska rozpocznie się w środę, 29 czerwca w Żorach i zakończy w sobotę, 2 lipca w Łodzi. Na uczestników czeka pięć etapów.
Trzeci z nich, zaplanowany na czwartek, 30 czerwca przebiega m.in. przez powiat chrzanowski. Zawodnicy mają do pokonania ponad 207 km.
Kolarze wystartują z Jaworzna o godz. 13.30. Do Libiąża powinni dotrzeć ok. godz. 13.57. Stamtąd ruszą w kierunku Żarek, gdzie będzie lotny finisz (powinni się na nim zameldować ok. godz. 14.02). Następnie pojadą przez Mętków, Babice, Rozkochów, Źródła i Okleśną. Meta w Nowym Sączu.
Szczegółowy harmonogram trasy trzeciego etapu wyścigu znajdziecie TUTAJ.
Na czas przejazdu kolumny wyścigu na trasie etapu oraz drogach dojazdowych zostanie wstrzymany ruch.
Jak podaje ZKKM Chrzanów, w związku przejazdem peletonu, w czwartek od godziny 13:30 do godziny 14:35 (orientacyjne godziny przejazdu kolarzy przez teren gminy Libiąż i czasowego wstrzymania ruchu na drodze wojewódzkiej 780 - ul. Krakowskiej i Kościuszki) mogą wystąpić utrudnienia w komunikacji miejskiej.
Czytaj również:
Lekkoatleci z Trzebini poprawili w Krakowie rekordy życiowe
Poznaliśmy finalistów turnieju o Puchar Burmistrza Krzeszowic
Uczniowie LO w Trzebini najlepsi w Małopolsce w zawodach "Sprawni jak żołnierze 2022"
Piłkarz MKS Trzebinia zapewnił wygraną reprezentacji Małopolski
Zaczynają się wakacje. Na tej mapie zaznaczą śmiertelne wypadki
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz