Nie masz konta? Zarejestruj się

MAŁOPOLSKA

Uczniowie LO w Trzebini najlepsi w Małopolsce w zawodach „Sprawni jak żołnierze 2022”

25.06.2022 11:00 | 0 komentarzy | 3 142 odsłony | Michał Koryczan

Reprezentacja Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini wywalczyła podwójne złoto i będzie reprezentować Małopolskę na szczeblu ogólnopolskim.

0
Uczniowie LO w Trzebini najlepsi w Małopolsce w zawodach „Sprawni jak żołnierze 2022”
Fot. Udostepnione przez LO w Trzebini
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas etapu wojewódzkiego zawodów „Sprawni jak żołnierze 2022", reprezentacja trzebińskiego ogólniaka w składzie Jagoda Szemraj, Anna Nowak, Aleksandra Pawlak, Wiktoria Świerkosz oraz Wiktor Grzybowski, Bruno Kadłuczka, Artur Łapcik i Oskar Lizończyk wywalczyła podwójne złoto (w kategorii dziewcząt i kategorii chłopców).

Na starcie zawodów organizowanych przez Małopolskie Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale stanęło 15 drużyn szkolnych z całego województwa małopolskiego.

Uczniowie rywalizowali w konkurencjach: strzelanie, podtrzymywanie życia - pierwsza pomoc przedmedyczna, bieg na orientację, test sprawnościowy i bieg wahadłowy.

Drużyny LO w Trzebini nie miały sobie równych i będą reprezentować Małopolskę podczas etapu ogólnopolskiego zawodów „Sprawni jak żołnierze 2022".

Podczas piątkowego zakończenia roku szkolnego uczniowie trzebińskiego lO otrzymali nagrody z rąk dyrektora Marka Kuchty oraz kpt. Macieja Michalczyka z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Oświęcimiu i ppor. Damiana Witka z 112 Batalionu Lekkiej Piechoty w Oświęcimiu.


Czytaj również:

Piłkarz MKS Trzebinia zapewnił wygraną reprezentacji Małopolski

Zaczynają się wakacje. Na tej mapie zaznaczą śmiertelne wypadki

Drużyna PUKS Trzebinia wicemistrzem Polski

Dyrektor szkoły w Trzebini został trenerem Victorii Jaworzno

Piłkarskie legendy Wisły Kraków wystąpią w Woli Filipowskiej. Możesz zagrać razem z nimi

W Mętkowie powitają lato na ludowo, z potańcówką i wiankami