Szkoła podstawowa nr 6 w Chrzanowie obchodzi dwudziestolecie nadania placówce imienia Jana Pawła II.
Świętowanie miało być w tym roku niezwykle huczne. Ze względu na pandemię uroczystości główne i towarzyszące nie mogły się odbyć.
Otwarta została za to zewnętrzna wystawa "Jesteśmy Twoją nadzieją" , na której można zapoznać się z fragmentem historii podstawówki zapisanej na fotografiach i kartach szkolnej kroniki.
Jak informuje Bernadetta Wójcik, nauczyciel SP nr 6, wystawa został zorganizowana dzięki wsparciu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie - Działowi Promocji Biblioteki i Upowszechniania Czytelnictwa.
Przeczytaj również:
Blisko 1000 osób na kwarantannie w powiecie chrzanowskim
Oto aktualna klasyfikacja strzelców w piłkarskiej A-klasie - Chrzanów
22.06.2025
ALTANY, tarasy, wiaty garażowe, pergole, różnego r...
Rafał Boguski zostaje w Krzeszowicach
Zupełnie inaczej niż w Trzebini. Dobrze że zostaje trener Boguski
TomaszK
15:08, 2025-07-04
OPINIA. Książki się nie tylko czyta, panie burmistrzu
pan burmistrz pokazał w końcu swoją prawdziwą twarz i prostactwo. Na takim stanowisku i takie zachowanie...żal...zastanawia mnie tylko jedno: dlaczego nikt z obecnych nie zareagował: taki mobbing czy wszyscy doskonale wiedzą jak się włodarz Trzebini zachowuje i traktują to jako normę?
Kika
14:40, 2025-07-04
MKS Trzebinia bez trenera
Komentarz został usunięty z powodu odwalenia dziadówy.
Użytkownik.
10:58, 2025-07-04
MKS Trzebinia bez trenera
Czyli długi dynastii augustynków ciągną się nadal...
Lucek
10:57, 2025-07-04
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz