Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Pani Sylwia schudła 14kg w Projekt Zdrowie!

06.04.2021 10:44 | 0 komentarzy | 1 697 odsłona | red

Materiał promocyjny

Decyzję o przejściu na dietę, podejmujemy z różnych powodów - chcemy się lepiej odżywiać, poprawić wyniki badań czy samopoczucie, jednak najczęściej jest to po prostu osiągnięcie wymarzonej sylwetki, w której czulibyśmy się najlepiej. Tak też było w przypadku Pani Sylwii - bohaterki naszej metamorfozy.
0
Pani Sylwia schudła 14kg w Projekt Zdrowie!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dlaczego postanowiła Pani podjąć decyzje o odchudzaniu?
Od pewnego czasu zauważyłam, że coraz bardziej przybieram na wadze i zaczęłam się obawiać, że może pójść to za daleko. Stwierdziłam, że trzeba powiedzieć STOP i wreszcie zadbać o swoje zdrowie tak, aby nie mieć z nim problemów w przyszłości. Poza tym przeszkadzało mi to, że przestałam mieścić się w niektóre ubrania i nie czułam się dobrze sama ze sobą.

Wizyta umówiona, Pani zmotywowana. Czy bała się Pani pierwszej wizyty?
Nie bałam się pierwszej wizyty - wiedziałam, że z moją dietą trzeba coś zrobić, a sama sobie z tym nie poradzę.

Czy czegoś się Pani obawiała przed podjęciem kuracji?
Obawiałam się całkowitej zmiany stylu życia, że będę musiała zrezygnować z niektórych rzeczy, które bardzo lubię. W trakcie kuracji okazało się jednak, że niczego mi nie brakowało. Poznałam mnóstwo wspaniałych przepisów, nauczyłam się zdrowo gotować, a na moim stole nie zabrakło nawet domowej pizzy, czy pysznych domowych ciastek.

Jakie błędy popełniała Pani przed kuracją?
Przede wszystkim jadłam bardzo nieregularnie i piłam mało wody. Często w ogóle nie jadłam śniadania, a przez dzień podjadałam między posiłkami.

Co Panią najbardziej motywowało?
Motywowało mnie to, że z każdą wizytą widziałam coraz lepsze efekty. To dodawało mi siły, aby się nie poddawać. Poza tym kuracja zbiegła się w czasie z planowaniem wesela, co dodatkowo pozytywnie wpłynęło na moją motywację, aby schudnąć na czas i dobrze czuć się w wymarzonej sukni ślubnej.

Czy jest Pani zadowolona z efektów kuracji?
Tak, jestem bardzo zadowolona. Kuracja nie była dla mnie okresem wielkich wyrzeczeń - jadłam to, co lubię i czułam się najedzona. Dało to wspaniałe efekty i osiągnęłam swój cel.

Jakie są Pani odczucia i emocje związane z tak spektakularną zmianą?
Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z siebie, że dałam radę. Nareszcie czuję się dobrze w swoim ciele, a moja pewność siebie wzrosła.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

CENTRUM DIETETYCZNE PROJEKT ZDROWIE
32-500 Chrzanów, ul. Garncarska 8
tel. kom. 790-618-333
chrzanow@projektzdrowie.info

Materiał promocyjny