Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Materace kieszeniowe Hilding Anders, czyli gwarancja komfortowego snu

16.09.2020 09:21 | 0 komentarzy | 983 odsłony | red

Materiał promocyjny

Sen to niesamowicie istotny proces. Poznaj skuteczny sposób na poprawę komfortu nocnego wypoczynku.

0
Materace kieszeniowe Hilding Anders, czyli gwarancja komfortowego snu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Co jest najważniejsze w trakcie snu?

Pozycja, którą przybieramy w trakcie snu, ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia. Nie jest to jednak jedyny aspekt, jaki powinniśmy rozpatrzyć. Wiele osób podchodzi do wyboru materacy w sposób niewłaściwy, kierując się jedynie komfortem i wygodą. Droga do idealnego materaca jest daleka – odpowiedni produkt musi spełnić naprawdę wiele wymogów.

Na komfort materaca wpływ ma na przykład materiał, z jakiego został wykonany. Niebagatelne znaczenie ma oczywiście sam rodzaj materaca: piankowy, lateksowy, sprężynowy, hybrydowy. Oczywiście jest także wiele więcej zmiennych – liczba stref twardości, kategoria twardości, wbudowana mata kokosowa. Parametry moglibyśmy wymieniać w zasadzie w nieskończoność.

Co jednak jest w tym wszystkim kluczowe? Odpowiedź jest zaskakująco prosta – nasze własne potrzeby. Kupując materac, powinno bezwzględnie zależeć nam na naszym zdrowiu i komforcie. W tym celu powinniśmy wybrać produkt idealnie dostosowany pod nasz organizm i jego unikatowe wymagania. Nie istnieje pojedynczy materac doskonały – są jednak modele, którym naprawdę blisko do tego miana. By kupić odpowiedni materac sprężynowy, warto postawić na sprawdzonego dostawcę, takiego jak Hilding, SleepMed czy Janpol. Dziś szczególną uwagę poświęcimy pierwszemu z nich.

Dlaczego warto wybrać Hilding?

Wysokiej jakości materace kieszeniowe tej marki charakteryzują się doskonałymi parametrami i mogą zupełnie zmienić efektywność nocnego odpoczynku. Wiele modeli z oferty Hilding to materace medyczne, które charakteryzują się niższą stawką VAT. Są to rozwiązania docenione przez ekspertów i uwielbiane przez klientów.

Sukces marki Hilding wynika z tego, że firma stawia na prostą w założeniach filozofię. Chodzi o zapewnienie komfortowego snu każdemu. Dlatego w ofercie Hilding znajdziemy modele z wielu półek cenowych – od propozycji dla oszczędnych po najdroższe materace premium, które zwrócą uwagę osób gotowych zrobić wszystko dla komfortu.

Hilding to dobry wybór nie tylko ze względu na sam szeroki asortyment. Każdy z tych produktów może okazać się doskonałym wyborem do różnych sypialni – wszystkie utrzymują stały, wysoki poziom. Konstrukcje Hilding nigdy nie rozczarowują. Na uznanie zasługuje także kilka modeli marek należących do firmy, na przykład polecany przez zdrowykregoslup.pl materac SleepMed Plus.

Propozycje materacy Hilding do Twojej sypialni

Osoby, które cenią sobie materace kieszeniowe, często mają problem z ich okresami gwarancyjnymi. Są one bardzo krótkie – wynoszą zazwyczaj 3, 4 lub 5 lat. W przypadku Hilding można znaleźć modele, których wytrzymałość oceniana jest znacznie wyżej – producent zapewnia gwarancję na aż 15 lat. Warto pamiętać, że okres rzeczywistego korzystania z doskonałych parametrów materaca będzie kilka lat dłuższy.

Są to materace wysokiej jakości, o małej podatności na odkształcenia. Dobrze zaplanowana ochrona przed grzybami i bakteriami niweluje ich negatywny wpływ na sen. Oto przykładowe materace Hilding, które są uwielbiane w Polsce:

  • Hilding Fandango – niezwykle atrakcyjny cenowo materac, który charakteryzuje się trwałością i wygodą.
  • Hilding Step – kolejna opcja warta uwzględnienia podczas tworzenia listy zakupów. Jest jeszcze tańszy niż poprzednik, a przy rewelacyjnej cenie oferuje aż 7 stref twardości, co przekłada się na wysoki poziom wygody.
  • Hilding Flamenco – materac multipocket z wyższej półki cenowej, który został wykonany z myślą o wymagających użytkownikach.

W ofercie marki Hilding znajduje się znacznie więcej ciekawych modeli – zapraszamy do zapoznawania się z nimi po kolei. Życzymy spokojnego i bezpiecznego snu!

_____________________

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla dużych sieci takich jak IKEA, Agata, BRW jak również innowacyjnych dystrybutorów takich jak Sleepmed.

Materiał promocyjny