Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Książka na wieczór

29.10.2019 15:18 | 0 komentarzy | 836 odsłon | red

Materiał promocyjny

Przychodzi taki czas w życiu każdego z nas kiedy mamy ochotę sięgnąć po coś przyjemnego do czytania. To taka chwila tylko dla Ciebie. Jeżeli nie wiesz na jaką książkę się zdecydować właśnie przychodzimy Ci z pomocą. Oto kilka wzruszających, pełnych emocji i ciepła dzieł literackich, po które warto sięgnąć.

0
Książka na wieczór
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wzruszająca i poruszająca

Ciekawą propozycją jest książka „Cudowny Chłopak” R.J Palacio". To historia pewnego małego człowieka, który w wyniku mutacji genów urodził się z deformacją twarzy. Stara się żyć normalnie, ale w świecie pełnym urodowych konwenansów nie jest to łatwe. Marzy, by w przyszłości zostać kosmonautą dlatego przez większość czasu nosi na głowie hełm, co pozwala mu również na ukrywanie swojego schorzenia. Kiedy bohater idzie do publicznej szkoły dzieci się go boją. Z czasem jednak przekonują się, że wygląd to nie wszystko, a prawdziwe dobro tkwi w sercu. Książka wyzwala w czytelniku pozytywne emocje i daje nadzieje na lepsze jutro. Pozycja doczekała się także ekranizacji więc jeżeli nie jesteś fanem słowa pisanego możesz obejrzeć jego wersję na szklanym ekranie.

Po przejściach

Kolejną propozycją jest seria „Zagubiona” Katarzyny Michalak. To niezwykła opowieść, która wiedzie przez uczucia samej pisarki. Opowiada o Weronice i Wiktorze, którzy nieustannie walczą o marzenia. Oboje pragną poczucia bezpieczeństwa i miłości. Autorska trylogia trzyma czytelnika w napięciu i nieustannie uczy, że życie bywa bardziej przewrotne niż nam się wydaje.

Nie z tej ziemi

Jeżeli nie gustujesz w książkach obyczajowych to może przekona Cię fantasy? Proponujemy związanie się z bohaterami na dłużej. Idealną ku temu okazją będzie poznanie Achai. Dziewczyna – wojowniczka na swojej drodze stale musi pokonywać swoje słabości i walczyć o wolność. Pomnik cesarzowej Achai to najsłynniejsza seria powieści Andrzeja Ziemiańskiego, która została nagrodzona prestiżowymi nagrodami.

To tylko kilka propozycji lektur, które z pewnością przypadną Ci do gustu. Książka to również świetny pomysł na prezent, więc jeżeli znasz jakiegoś mola książkowego to bez problemu znajdziesz dla niego coś interesującego. Pamiętaj, że czytanie jest nie tylko świetną rozrywką ale i rozwija wyobraźnię, ćwiczy pamięć i świetnie odpręża.

Materiał promocyjny