Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Czarter jachtów Chorwacja - idealne miejsce dla żeglarzy

01.10.2019 23:10 | 0 komentarzy | 2 252 odsłony | red

Materiał promocyjny

Wyprawa jachtem po chorwackich wyspach to idealna propozycja na spędzenie wymarzonych i niezapomnianych wakacji w otoczeniu pięknej i bujnej przyrody. Nawet jeśli jesteś dopiero początkującym żeglarzem i nie posiadasz jeszcze większego doświadczenia w kierowaniu jachtem, wcale nie musisz się martwić - z pomocą naszej firmy z pewnością przeżyjesz niezapomnianą przygodę. Nadmieńmy, że wyczarterować jacht w tak pięknym kraju jak Chorwacja, mogą zarazem doświadczeni żeglarze, a także osoby, w przypadku których żeglowanie jest czymś nowym. W tym przypadku liczy się jedynie Twoja ciekawość, a także chęć odkrycia czegoś nowego i zobaczenia pięknych miejsc.

0
Czarter jachtów Chorwacja - idealne miejsce dla żeglarzy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Chorwacja

Republika Chorwacka jest wręcz wymarzona dla wszystkich żeglarzy. Zauważmy, iż spora ilość wysp oraz wysepek, a także doskonała wręcz infrastruktura żeglarska to zaledwie niektóre z powodów, dla których należy odwiedzić to piękne miejsce. Trzeba powiedzieć o zapierających dech w piersiach widokach, a także kuchni, która potrafi podbić niejedno podniebienie. Jeśli obierzemy kierunek na Chorwację, z pewnością zyskamy gwarancję udanych wakacji, jak również wspomnień, które zostaną z nami na bardzo długo. Wypada dopowiedzieć, że wody Morza Atlantyckiego sprzyjają żegludze, natomiast sama Chorwacja jest określana przez wielu żeglarzy za idealny kierunek. Dodajmy, że wynajęcie jachtu najlepiej będzie zaplanować na takie miesiące jak czerwiec bądź wrzesień. To właśnie w tym czasie pogoda sprzyja relaksowi na słońcu, a także zwiedzaniu okolic, natomiast mariny są wtedy mniej zatłoczone aniżeli w innych miesiącach.

 

Chorwacja na jachcie

Wybrzeża Chorwacji, ciągną się przez ponad 6000 km. Warto dodać, iż są one wypełnione nowoczesnymi, a także doskonale zaopatrzonymi marinami, które czekają, ażeby zakotwiczyć w nich jacht. Możemy tutaj także zobaczyć sporo luksusowych jachtów żaglowych, a także motorowych oraz katamaranów. Należy podkreślić, że Chorwacja jest miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, z tego też powodu, jeżeli tylko masz na to ochotę, możesz nawet zatrzymać się w niewielkim porcie, który jest położony z dala od miasta bądź też na kotwicowisku. Trzeba podkreślić, że wynajem jachtów w takim państwie jak Chorwacji to doskonała idealna okazja do zrelaksowania się oraz odpoczynku w promieniach słońca. Mamy okazję odpocząć zarazem na pokładzie wynajętego jachtu, jak również jednej z wielu przepięknych zarówno piaszczystych, jak i skalistych plaż. Podsumowując, Chorwacja daje nam mnóstwo różnych możliwości, jednakże ostateczny wybór należy tylko do Ciebie!

Czarter jachtu w Chorwacji

Czarter jachtu w Chorwacji daje nam okazję spędzenia swojego wolnego czasu jak tylko mamy na to ochotę. Jeżeli więc tylko zechcesz masz okazję poczuć sporą dawką adrenaliny, masz okazję spróbować sportów wodnych, między innymi takich jak na przykład snorkeling bądź też nurkowanie. Z kolei, jeżeli jesteś fanem sportów bardziej ekstremalnych, będąc w Chorwacji masz okazję zdecydować się zarówno na wakeboarding, narty wodne, a także lot paralotnią. Jeżeli z kolei cenisz sobie bardziej spokojny wypoczynek, polecane się lokalne atrakcje w postaci zwiedzania starego miasta w Dubrowniku, pięknego pałacu Dioklecjana znajdującego się w Splicie, a także uroczego Trogiru, pięknej bazyliki Eufrazjusza w Poreču bądź też katedry zlokalizowanej w Szybeniku. Trzeba także nadmienić o oryginalnej i pysznej kuchni, której należy spróbować chociażby raz w życiu. Co więcej, wakacje w Chorwacji sprzyjają również kąpielom w przezroczyście czystej wodzie. Jeśli więc zastanawiasz się jeszcze, gdzie powinieneś w tym roku wyruszyć na Twój wielki rejs jachtem, z pewnością warto zdecydować się na rejs w Chorwacji. Dzięki temu odkryjesz moc niezapomnianych wrażeń. To właśnie w Chorwacji czekają na Ciebie niesamowicie piękne widoki, a także niezliczona ilość rozrywek tudzież znakomita kuchnia. Nie czekaj więc i nie zastanawiaj się, zamiast tego zrelaksuj się na pokładzie jachtu żaglowego, bądź też jachtu motorowego bądź też katamaranu.

Materiał promocyjny