Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Randkowanie w sieci

30.09.2019 12:48 | 0 komentarzy | 1 391 odsłona | red

Materiał promocyjny

Ostatnia dekada wprowadziła w naszym życiu nieodwracalne zmiany społecznościowe. Ogromny wpływ na to miała niewątpliwie cyfryzacja, która wyparła tradycyjne formy kontaktów międzyludzkich. Internet stał się nasza pracą, domem ale przede wszystkim formą relaksu. Otworzył on również przed nami drzwi do łatwego i szybkiego komunikowania się z innymi osobami, ich poznawania oraz randkowania.

0
Randkowanie w sieci
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak wynika z ostatnich danych, otrzymanych z serwisu Lento.pl, randkowanie w sieci jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych form szukania drugiej połówki. Korzystanie z dostępnych aplikacji serwisów ogłoszeniowych takich jak np. Lento.pl, stało się naturalną metodą nawiązywania nowych znajomości.
Zgodnie z danymi przekazanymi przez Lento.pl co druga para poznaje się dzięki serwisom ogłoszeniowym.
Dlaczego jest to tak popularne?
W dużej mierze przyczyniła się do tego obecna mentalność społeczna. Jesteśmy ciekawsi świata i łatwo przychodzi nam korzystanie z nowin technologicznych. Jednocześnie nadal jesteśmy w tej sferze życia społecznego wstydliwi i ciężko nam nawiązywać bezpośredni kontakt. Serwisy ogłoszeniowe oferujące kategorie matrymonialne są idealnym miejscem aby poczynić pierwsze kroki w poszukiwaniu miłości.
Wygoda korzystania z tego typu serwisów jest kolejnym atutem tej metody randkowania. Łatwość obsługi konta użytkownika oraz prostota i szybkość komunikacji sprawiły, iż nie ma potrzeby wykonywania skomplikowanych czynności w celu nawiązania rozmowy, a czatować z użytkownikami dodającymi ogłoszenia matrymonialne możemy z każdego miejsca na Ziemi. Serwisy internetowe dają również poczucie anonimowości, którą cenimy sobie w obecnych czasach najbardziej.
Kto korzysta z serwisów ogłoszeń w poszukiwaniu miłości?
Najczęściej są to mężczyźni w wieku od 35 do 43 lat oraz w wieku od 25 do 32.
Bazując na danych dostarczonych przez Lento.pl, kategoria Pan szuka Pani cieszy się największą popularnością. Mężczyźni chętniej niż Panie zaglądają do sieci w celu znalezienia partnerki. Według psychologów społecznych, nurt ten wynika z większej wstydliwości mężczyzn oraz potrzeby poczucia większej anonimowości.
Panie natomiast dużo częściej szukają partnerów wśród już dodanych ogłoszeń. Same dużo rzadziej dodają ogłoszenia. Statystycznie ogłoszenia o poszukiwaniu partnerów w kategorii Pani szuka Pana dodają panie w przedziale wiekowym od 25 od 35 lat.

Materiał promocyjny