Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Jaki prezent kupić na parapetówkę dla przyjaciół?

30.08.2019 13:01 | 0 komentarzy | 1 424 odsłona | red

Materiał promocyjny

Nie wypada przyjść na parapetówkę z pustymi rękami – a to rodzi zagwozdkę, co kupić jako prezent. Zdesperowani goście niejednokrotnie po prostu przychodzą z roślinami doniczkowymi, bo nie zawsze wiadomo, co gospodarze już mają, a czego jeszcze nie kupili do nowego mieszkania. Można jednak zdecydować się na bardziej kreatywne rozwiązanie.

0
Jaki prezent kupić na parapetówkę dla przyjaciół?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sama nazwa tej powszechnie organizowanej imprezy wiąże się z tym, że nowe mieszkanie nie jest jeszcze w pełni wyposażone. Gospodarze często nie dysponują jeszcze stołem czy kanapą, a goście przesiadują na parapetach. Nie zawsze wygląda to w ten sposób, ale jedno jest pewne – jeśli mowa o prezencie na parapetówkę, to wypada kupić coś użytecznego, bo taki powinien być praktyczny prezent – bez nudy i banału!

Uniwersalnie i z klasą

Ktoś, kto dopiero wprowadził się do nowego mieszkania, bez wątpienia doceni ciepły koc lub narzutę na kanapę. Często w szale zakupów zapominamy o tych rzeczach, a przecież potrafią znacznie podnieść komfort życia. Przydatna będzie także karafka – zakup jej odkładamy zwykle na później, choć jest naprawdę uniwersalna i robi dobre wrażenie na gościach.

Jeśli wiemy, jakie wino lubią gospodarze, można spróbować takiego prezentu – zwłaszcza, że przychodzimy na imprezę. A skoro już je przynosimy, to można do niego dokupić korkociąg, by nie prosić o pomoc sąsiadów.

Drobiazgi, które wywołają uśmiech na twarzy

Miłośnikom pizzy warto kupić specjalną deskę obrotową, pozwalającą wykrajać równe jej porcje. Taką deskę można kupić na stronie mygiftdna.pl/Prezent-Na-Parapetowke. Na tej samej stronie znajduje się też personalizowana mapa świata, na której można oznaczać państwa odwiedzone lub planowane, a także umieszczać zdjęcia wykonane podczas podróży. To marzenie wielu turystów, pozwalające usystematyzować własne wyprawy.

Bardziej czasochłonnym prezentem, który jednak z całą pewnością docenią gospodarze, będzie słój z rzeczami, które należy zrobić w życiu. Możemy go przygotować samodzielnie lub zamówić przez Internet, wybierając kolor karteczek i treść na nich zawartą. Warto poświęcić na to trochę czasu i zastanowić się, co lubią robić gospodarze i co chcieliby zrealizować w życiu. To wyjątkowy prezent od bliskich, który zapada w pamięć.

Wybór prezentu na parapetówkę nie musi być trudny – wymaga po prostu trochę namysłu i kreatywności. Gospodarze bez wątpienia docenią fakt, że poświęciliśmy czas na znalezienie idealnego i kierowaliśmy się przy tym ich gustem.

Materiał promocyjny