Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

3 programy do faktur ułatwiające prowadzenie firmy

06.06.2019 09:50 | 0 komentarzy | 1 267 odsłona | red

Materiał promocyjny

Prowadzenie firmy nie jest łatwe szczególnie, gdy przedsiębiorca nie dysponuje odpowiednimi programami, które ułatwiłyby pracę jemu oraz zatrudnionym pracownikom. Dobre i przydatne programy są dostępne online, wystarczy tylko dobrze przeszukać internetową wyszukiwarkę. Poniżej dla ułatwienia prezentujemy nasze 3 typy programów, które przydadzą się przedsiębiorcy w zależności od działalności jaką prowadzi.

0
3 programy do faktur ułatwiające prowadzenie firmy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Faktura Small Business

Program do faktur Faktura Small Business to sprawdzone narzędzie, które jest odpowiedzią na podstawowe potrzeby związane z fakturowaniem dla małego i średniego przedsiębiorcy. Został on opracowany kilka lat temu przez firmę MEGA-TECH i na bieżąco jest rozwijany. Program posiada podstawowe funkcje służące wystawianiu dokumentów jak faktura VAT, bez VAT, proform, korekt, paragonów fiskalnych, dowodów sprzedaży czy szybkiego generowania JPK. Jest to stale rozwijane oprogramowanie i ulepszane o nowe funkcjonalności. Jego użytkownik może dowolnie personalizować wygląd wystawianych dokumentów poprzez dodanie np. własnego logo czy pieczątki. Program przyda się do wystawiania faktur w walucie obcej czy obcym języku. Kurs pobierany jest automatycznie ze strony NBP. Korzystający może bez trudu oznaczać własne dane czy tworzyć przydatne kartoteki towarów i klientów.

Faktura Small Business Handel

Program do wystawiania faktur z magazynem, czyli Faktura Small Business Handel to rozbudowana wersja pierwszego oprogramowania. Wszystkie obecne funkcje w FSB są dodatkowo wzmocnione przez moduł magazynowy. Takie rozwiązanie pozwala np. firmom produkcyjnym bez trudu kompletować towary, sprawdzać aktualne stany produktów, szybko i bezproblemowo przeprowadzać inwentaryzację. Oprogramowanie to w szybki sposób umożliwi wystawianie dokumentów magazynowych takich jak WZ, PZ, PW, RW czy MM. Dzięki Faktura Small Business Handel szybko można wygenerować takie dokumenty jak: faktura VAT marża, faktura eksportowa, faktura WDT, faktura wewnętrzna czy faktura złom. Program umożliwia tworzenie zamówień do dostawców, może być także zintegrowany ze sklepem internetowym Shoper. To oprogramowanie łączy w sobie wiele przydatnych funkcji upraszczających przeprowadzanie transakcji z klientem.

Faktura RR Small Business

Program do faktur rr to oprogramowanie przygotowane dla przesiębiorcy będącego czynnym podatnikiem VAT, który nabywa płody rolne od rolnika ryczałtowego. Takie nabycie wiąże się z ustawową koniecznością wystawienia faktury rr, która potwierdzi przeprowadzenie transakcji. Program Faktura RR Small Business zawiera funkcje umożliwiające szybkie i proste fakturowanie m.in. pozwala na tworzenie kartoteki klientów i towarów co znacznie upraszcza ponowne transakcje. Użytkownik bez problemu zdefiniuje szybko własne formy płatności, przygotowuje potrzebne rejestry czy przypisze numer rachunku bankowego do rolnika, z którym przeprowadzana jest transakcja. To wygodne rozwiązanie, które pozwala szybko wygenerować potrzebne i zgodne z aktualnymi przepisami dokumenty.

Programy do fakturowania są istotnym elementem funkcjonowania biznesu. Upraszczają one znacząco pracę, oszczędzają czas sprzedawcy i klienta. Decydując się na najlepsze dla siebie oprogramowanie warto mieć na uwadze charakter działalności oraz przydatność funkcji. Zaprezentowane programy można za darmo przetestować i sprawdzić jak przygotowane opcje będą wykorzystywane w przedsiębiorstwie.

Materiał promocyjny