Nie masz konta? Zarejestruj się

MAŁOPOLSKA

Zaczarowana dorożka, zaczarowany dorożkarz....i PRZEŁOMowe Kadry

28.09.2019 22:23 | 1 komentarz | 3 926 odsłony | Alicja Molenda

Dzisiaj na wieczór taka niespodzianka. Śliczne zdjęcie ze stolicy Małopolski - Krakowa, zagadka, a przy okazji kilka informacji o naszej fejsbukowej grupie fotograficznej.

1
Zaczarowana dorożka, zaczarowany dorożkarz....i PRZEŁOMowe Kadry
Fot. Katarzyna Kania
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Autorką zdjęcia jest Katarzyna Kania. Zdjęcie bardzo podoba się grupowiczom, więc postanowiliśmy pokazać je szerszej publiczności, tutaj, na przelom.pl (PRZEŁOMowe Kadry to grupa zamknięta).

Takich wspaniałych prac jak fotka Katarzyny grupowicze opublikowali już setki, jeśli nie tysiące. Najciekawsze prawie codziennie pokazujemy na stronie głównej profilu. Dzięki temu rośnie fantastyczna społeczność ludzi mających nie tylko pasję, ale i imponującą wiedzę na jej temat. Mieliśmy okazję się o tym przekonać na pierwszym spotkaniu grupowiczów we wrześniu, na Szyjkach w Libiążu.

PRZEŁOMowe kadry mają już  637 członków. To amatorzy fotografii i profesjonaliści. Dzielimy się w w tej grupie  foto-wrażeniami z podróży dalekich i bliskich. Utrwalamy w obiektywie zjawiska przyrody, ciekawe wydarzenia i miejsca. Łączy nas  przywiązanie do małej ojczyzny, ale też miłość do gór i podróżowania po Polsce i świecie z obiektywem. Co miesiąc wspólnie wybieramy najciekawsze zdjęcia. Wiele emocji wywołują cotygodniowe wyzwania takie jak: zdjęcie telefonem, lustrzane odbicie, portret, zadania tematyczne ....

Użytkowników "fejsa", których jeszcze z nami nie ma - zapraszamy do grupy PRZEŁOmowe Kadry, a Czytelników przelom.pl, którzy z fejsa nie krzystają - do oglądnia galerii najciekawszych zdjęć przygotowywanych dla portalu przez moderatorkę grupy Martę Moś.

Na koniec zagadka: kto napisał wiersz o zaczarowanej dorożce, takiej jak ta na prezentowanej fotce?