Lato, to czas odpoczynku i zabaw na świeżym powietrzu. Pokażcie nam, jak najbardziej lubicie spędzać ten czas. Czy są to zabawy w piaskownicy, wycieczki rowerowe, pływanie nad wodą, czy w basenie, spacer z rodzicami albo szaleństwa na placu zabaw.
Izabela Kaczmarek z Chrzanowa napisała do nas w imieniu syna Maćka:
- Mój 10-letni syn Maciek bardzo lubi jeździć na rowerze i hulajnodze. Ćwiczy też różne akrobacje na skate parku w Trzebini. Dbamy oczywiście o bezpieczeństwo, więc zawsze podczas zabawy ma założony kask na głowie.
Maciek otrzymuje od nas słodkości z DanCake oraz bon na zakupy w Biuro-Max.
To jest ostatnie zdjęcie prezentowane w naszej zabawie "Jak się bawisz latem?". Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział. Jednocześnie informujemy, że od września w tej rubryce pojawi się lubiana przez Was zabawa "Moja ulubiona książka".
Jeśli chcecie wziąć udział w zabawie przyślijcie do nas maila zatytułowanego "Moja ulubiona książka" na adres [email protected]. W mailu załączcie Wasze zdjęcie z ulubioną książką, wraz z jej opisem (podajcie autora, tytuł i wydawnictwo) oraz klauzulą, że rodzice wyrażają zgodę na publikację Waszego zdjęcia: Oświadczam, że jestem rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka, które bierze udział w zabawie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i udostępnienie danych osobowych mojego dziecka w celu przeprowadzenia zabawy "Moja ulubiona książka" Wyrażam również zgodę na nieodpłatne opublikowanie zdjęcia zawierającego wizerunek mojego dziecka w tygodniku Przełom i na przelom.pl i wydawnictwach promocyjnych Firmy Wydawniczej "Przełom".
22.06.2025
ALTANY, tarasy, wiaty garażowe, pergole, różnego r...
W czwartek pół Trzebini będzie bez wody
Od wczoraj nie potrafią poprawić błędnej nazwy, wstyd!
Filip
09:23, 2025-07-03
Zajrzyjcie do nowego „Przełomu”!
Czy nie widzicie Państwo szwendających się bez celu w Chrzanowie ciemnoskórych? Obracacie głowy w drugą stronę? Uśmiechacie się dalej? Nie ma problemu w naszym mieście prawda?
Szoker
09:11, 2025-07-03
OPINIA. Książki się nie tylko czyta, panie burmistrzu
Książki nie tylko się...
Świeże piegi.
08:46, 2025-07-03
OPINIA. Książki się nie tylko czyta, panie burmistrzu
Mam nadzieję, że struktury lokalnej Platformy już jadą na Długą z deklaracją członkowską dla pani Molendy, bo to co wyprawia ta funkcjonariuszka polityczna jest NIEPRAWDOPODOBNE.
Realista
08:16, 2025-07-03
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz