Nie masz konta? Zarejestruj się

Kultura

Jarek Kisiński w nagraniu #Hot16Challenge: Jeszcze będzie piękna wiosna!

16.05.2020 09:13 | 0 komentarzy | 1 420 odsłona | Agnieszka Filipowicz

Gitarzysta, autor tekstów, kompozytor i lider Sztywnego Pala Azji został nominowany do #Hot16Challenge. Posłuchajcie, jak Jarek Kisiński poradził sobie z wyzwaniem.

0
Jarek Kisiński w nagraniu #Hot16Challenge: Jeszcze będzie piękna wiosna!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Byłem nieco przerażony tym wyzwaniem, bo nigdy nie pisałem na zamówienie. Sięgnąłem jednak do notatek, które napisałem podczas pandemii. Wróciłem do nich i stworzyłem tekst - mówi Jarek Kisiński. - W nagraniiu pomógł mi kolega ze Sztywnego Pala Azji Wojtek Wółyniak, który od roku gra  w moim nowym zespole KISSINSKY  - dodaje artysta.

Posłuchaj Jarka Kisińskiego w #Hot16Challenge2  TUTAJ

#Hot16Challenge to wyzwanie zapoczątkowane przez raperów. Akcja polega na nagraniu wideo, na którym raperzy wykonują tzw. „szesnastkę", czyli szesnaście wersów, oraz nominowanie do akcji kolejnych osób. Każdy uczestnik ma na wykonanie zadania zaledwie 72 godziny.
Akcja z czasem nabrała rozmachu i wyszła poza środowisko raperów. Swoje teksty prezentują aktorzy, youtuberzy, a nawet - politycy.

Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - "Beef z koronawirusem #hot16challenge" dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani, jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem TUTAJ