Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Te ulice będą zamknięte podczas biegu Chechło Run

16.09.2022 13:00 | 0 komentarzy | 3 856 odsłony | Michał Koryczan

Ponad 350 osób zgłosiło się do udziału w zaplanowanych na niedzielę, 18 września, zawodach biegowych Chechło Run. Podczas biegu na drogach szykują się utrudnienia.

0
Te ulice będą zamknięte podczas biegu Chechło Run
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Imprezę organizuje Trzebińskie Centrum Kultury. Patronem medialnym jest "Przełom". Bieg odbędzie się w niedzielę, 18 września, o godz. 12, w okolicy zalewu Chechło. Przygotowane zostały dwie trasy (5 i 10 kilometrów) wokół akwenu. Weryfikacja uczestników będzie miała miejsce w godz. 10-11.

Pakiety startowe można odbierać w Trzebińskim Centrum Kultury w piątek (16 września) i w sobotę (17 września) w godz. 10-18 (wejście jak do kina "Sokół") oraz w dniu imprezy, w godzinach otwarcia biura zawodów, czyli od godz. 10 do 11.

Co ważne, podczas wydawania pakietów będzie można się jeszcze zapisać do Chechło Run.

Do udziału w zawodach zgłosiły się do tej pory ponad 350 osób. Czołowi biegacze w poszczególnych kategoriach mogą liczyć na nagrody pieniężne (w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn: po 600 zł - pierwsze miejsce, po 400 zł - drugie miejsce i po 300 zł - trzecie miejsce) lub rzeczowe.

W związku z imprezą biegową kierowcy muszą się nastawić na utrudnienia. W godz. od 12 do 13.30 z ruchu drogowego wyłączone zostaną ulice: Głowackiego i Słowackiego w Trzebini, Chrzanowska i Trzebińska w Pile Kościeleckiej, Topolowa w Chrzanowie oraz droga dojazdowa do zalewu Chechło.

W powodu zawodów, w niedzielę wprowadzone będą zmiany w kursowaniu autobusów linii 42 ZKKM Chrzanów:

  • Kurs z Płoki Centrum o godz. 12:33 będzie realizowany ul. Szpitalną w Chrzanowie (z obsługą przystanku Chrzanów Szpital) oraz ul. Krakowską w Pile Kościeleckiej
  • Kurs z Bolęcin Stawki o godz. 13:30 będzie realizowany ul. Krakowską w Pile Kościeleckiej oraz ul. Szpitalną w Chrzanowie (z obsługą przystanku Chrzanów Szpital)

W godzinach od 12:00 do 13:45 nie będą obsługiwane przystanki: Chrzanów Chechło Kąpielisko, Piła Folwark, Piła Skrzyżowanie, Piła Ruda, Piła Jednostka Wojskowa.


Czytaj również

Piłkarski weekend. Sprawdź, kto z kim zagra w sobotę i niedzielę

Więcej autobusów ZKKM Chrzanów pojedzie koło ZUS i na Sienną

Kościelny z Regulic w areszcie. Miał składać nieletniemu propozycje seksualne

Puchar Polski. MKS Trzebinia i Ciężkowianka Jaworzno zagrają w finale

Na tych przystankach autobusowych pojawią się nowe wiaty i tablice elektroniczne

Kiedy ma być otwarty przejazd ul. 29 Listopada pod wiaduktem? (WIDEO, ZDJĘCIA)