Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

W roku pandemii Mikołajkowy Konkurs Piosenki w formule online

18.11.2020 17:14 | 0 komentarzy | 609 odsłon | Agnieszka Filipowicz
W tym konkursie organizowanym od lat przez chrzanowski MOKSiR uczestniczyły corocznie dziesiątki młodych wykonawców. Tym razem, ze względu na koronawirusa, organizatorzy zdecydowali się na formułę online.
0
W roku pandemii Mikołajkowy Konkurs Piosenki w formule online
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mikołajkowe śpiewanie na stałe wpisało się w kalendarz artystycznych wydarzeń MOKSiR.
- Zawsze zgłaszało się mnóstwo uczestników. Przesłuchania trwały wiele godzin. W ich trakcie wyłanialiśmy najlepszych wykonawców do finału - wspomina Antoni Dobrowolski z MOKSiR w Chrzanowie.

W dobie pandemii konkurs musi odbyć się w innym trybie.
- Zapraszamy do przesyłania swoich zgłoszeń w formie nagrań audiowizualnych na adres animacja@moksir.chrzanow.pl. Na nagrania czekamy do 29 listopada 2020 roku.  Konkurs odbywa się w czterech kategoriach wiekowych: od 3 do 6 lat, od 7 do 10 lat, od 11 do 14 lat, od 15 lat - informuje Konrad Wicher, kierownik promocji i organizacji widowni w MOKSiR w Chrzanowie.

Jury nagrodzi trzy najlepsze nagrania w każdej z kategorii, może też przyznać wyróżnienia. Nagroda publiczności trafi do wykonawcy, którego nagranie uzyska największą liczbę polubień na profilu facebookowym MOKSiR.

Głosowanie potrwa od 30 listopada do 4 grudnia, a rozstrzygnięcie nastąpi 6 grudnia 2020 roku na facebooku i stronie internetowej MOKSiR.
- Głosować będziemy na filmy udostępnione w wydarzeniu na facebooku 30 listopada. Sumowane będą wszystkie polubienia (reakcje) na dany film - dodaje Konrad Wicher.

GŁOSOWANIE

REGULAMIN + KARTA ZGŁOSZENIA