Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Jak się odżywiać, by nie zachorować na raka?

08.10.2019 10:06 | 0 komentarzy | 3 400 odsłony | Marek Oratowski

We wtorkowy wieczór w Chrzanowie można będzie posłuchać wykładu na temat zdrowej diety i stylu życia, który może uchronić przed zmianami prowadzącymi do powstania nowotworu albo zahamować bądź spowolnić rozwój choroby.

0
Jak się odżywiać, by nie zachorować na raka?
Wykład odbędzie się w chrzanowskim MOKSiiR-ze
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nie na wszystko w życiu mamy bezpośredni wpływ, pewnych okoliczności nie możemy uniknąć, a niektórych czynników nie możemy zmienić. Niewątpliwie jednak mamy wiele możliwości, by oddziaływać na stan naszego zdrowia. Uczeni są zdania, że modyfikacja stylu życia - tego, co jemy i jak żyjemy - może chronić przed zmianami prowadzącymi do powstania nowotworu, zaś w przypadku choroby, zahamować bądź spowolnić jej rozwój.

O tym, jak to wygląda w praktyce, dowiemy się w trakcie wykładu Klubu Zdrowia, który odbędzie się we wtorek 8 października o godz. 18 w sali nr 33 chrzanowskiego MOKSiR-u.

Wykład dedykowany jest osobom zdrowym, a także zmagającym się z chorobą nowotworową i ich opiekunom. Prezentację z elementami warsztatów poprowadzi Agata Radosh, specjalista ds. odżywiania, prezes Stowarzyszenia Promocji Zdrowego Stylu Życia - Sięgnij Po Zdrowie. Spotkanie zakończy konkurs i poczęstunek.