Sprawdźcie, kto z kim się zmierzy w najbliższej serii spotkań czwartej ligi, klas okręgowych, klasy A, klasy B oraz trzeciej ligi kobiet.
PIŁKA NOŻNA
IV liga małopolska
- MKS Trzebinia - Lubań Maniowy (piątek, 12 kwietnia, godz. 19.30)
- Niwa Nowa Wieś - Barciczanka Barcice (sobota, 13 kwietnia, godz. 11)
- Poprad Muszyna - Orzeł Ryczów (sobota, 13 kwietnia, godz. 11)
- Dalin Myślenice - LKS Jawiszowice (sobota, 13 kwietnia, godz. 16)
- Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Wisła II Kraków (sobota, 13 kwietnia, godz. 17)
- BKS Hal-Mont Bochnia - Watra Białka Tatrzańska (sobota, 13 kwietnia, godz. 17)
- Unia Oświęcim - Beskid Andrychów (sobota, 13 kwietnia, godz. 17)
- Limanovia Limanowa - Wolania Wola Rzędzińska (sobota, 13 kwietnia, godz. 17)
Klasa okręgowa - Chrzanów
- LKS Rajsko - Babia Góra Sucha Beskidzka (sobota, 13 kwietnia, godz. 11.30)
- Nadwiślanin Gromiec - Zgoda Byczyna Jaworzno (sobota, 13 kwietnia, godz. 17)
- Polonia Luszowice - Victoria Jaworzno (sobota, 13 kwietnia, godz. 17)
- Żuraw Krzeszów - Górnik Brzeszcze (sobota, 13 kwietnia, godz. 17)
- LKS Gorzów - Hejnał Kęty (sobota, 13 kwietnia, godz. 17)
- Naroże Juszczyn - Brzezina Osiek (sobota, 13 kwietnia, godz. 17)
- LKS Bobrek - Halniak Targanice (sobota, 13 kwietnia, godz. 17)
- Zgoda Malec - Olimpia Chocznia (niedziela, 14 kwietnia, godz. 17)
Klasa okręgowa - Kraków
- Legion Bydlin - Promień Przeginia (sobota, 13 kwietnia, godz. 11)
- Zieleńczanka Zielonki - Skała 2004 (sobota, 13 kwietnia, godz. 14)
- Bolesław Bukowno - Przebój Wolbrom (sobota, 13 kwietnia, godz. 16.30)
- Przemsza Klucze - Świt Krzeszowice (sobota, 13 kwietnia, godz. 17)
- Laskowianka Laski - Piliczanka Pilica (sobota, 13 kwietnia, godz. 17)
- Nowa Proszowianka - LKS Niedźwiedź (niedziela, 14 kwietnia, godz. 15)
- Orzeł Bębło - Piast Wołowice (niedziela, 14 kwietnia, godz. 17)
Klasa A - Chrzanów
- Ciężkowianka Jaworzno - Zagórzanka Zagórze (sobota, 13 kwietnia, godz. 15)
- Błyskawica Myślachowice - MKS Alwernia (sobota, 13 kwietnia, godz. 16)
- Wisła Jankowice - Korona Mętków (sobota, 13 kwietnia, godz. 16)
- LKS Żarki - Ruch Młoszowa (sobota, 13 kwietnia, godz. 17)
- SPRiN Regulice - Tęcza Tenczynek (niedziela, 14 kwietnia, godz. 16)
- Zryw Brodła - Wolanka Wola Filipowska (niedziela, 14 kwietnia, godz. 16)
- Fablok Chrzanów - UKS Górnik Siersza (niedziela, 14 kwietnia, godz. 17)
Klasa B - Chrzanów
- Nadwiślanka Okleśna - Jutrzenka Ostrężnica (sobota, 13 kwietnia, godz. 16)
- Wisełka Rozkochów - Tempo Płaza (niedziela, 14 kwietnia, godz. 17)
- Promyk Bolęcin - AP 21 Chrzanów (niedziela, 14 kwietnia, godz. 17)
- Korona Lgota - Arka Babice (niedziela, 14 kwietnia, godz. 17)
III liga kobiet
- KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Pogorzanka Pogorzyce (sobota, 13 kwietnia, godz. 12)
- Puszcza Niepołomice - Iskra Tarnów (niedziela, 14 kwietnia, godz. 12)
- Iskra Krzemień - Football Success Academy Kraków (niedziela, 14 kwietnia, godz. 12)
- Izolator Boguchwała - UKS Wisła Kraków (niedziela, 14 kwietnia, godz. 12)
- Lesko Sanovia - Iskra Brzezinka (niedziela, 14 kwietnia, godz. 17)
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz