Rodzice mają możliwość w lipcu i sierpniu wysyłać swoje dzieci do przedszkoli. Zapisy na dyżur wakacyjny już się rozpoczęły.
Jak informuje Gminny Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Babicach, zapisy na dyżur wakacyjny rozpoczęły się w czwartek, 1 czerwca i potrwają do piątku, 16 czerwca.
Zapisy przyjmowane będą osobiście w danym przedszkolu z wypełnioną deklaracją, która jest dostępna na stronie internetowej babice.pl.
Oto harmonogram wakacyjnych dyżurów przedszkoli w gminie Babice
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Piłkarski weekend. Sprawdź rozkład jazdy na sobotę i niedzielę
51 000 zł na remont kapliczek w powiecie chrzanowskim i gminie Krzeszowice
W Dzień Dziecka parking zostanie zamknięty dla samochodów
Bukowica Run już w niedzielę. Na drogach będą utrudnienia
Drużyna PUKS Trzebinia zwyciężyła w Czechach
Niwa zdobyła Trzebinię po raz pierwszy w historii (WIDEO, ZDJĘCIA)
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu przelom.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
24.04.2025
WIELOLETNIE doświadczenie, kompleksowe wykonanie i...
22.04.2025
DREWNO opałowe, kominkowe, zrębki, Tel. 572-632-99...
22.04.2025
WYCINKA drzew, zrębkowanie, mulczowanie, Tel. 572-...
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz