Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Gdzie szukać pieniędzy na rozwój biznesu? Spotkanie informacyjne w Chrzanowie

23.03.2023 19:29 | 0 komentarzy | 3 215 odsłony | Alicja Molenda
Polska Strefa Inwestycyjna to nowy program pomocy dla przedsiębiorców. Jest okazja dowiedzieć się, jak z niego skorzystać.
0
Gdzie szukać pieniędzy na rozwój biznesu? Spotkanie informacyjne w Chrzanowie
Program spotkania informacyjnego na temat Polskiej Strefy Inwestycyjnej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas poniedziałkowego spotkania w Chrzanowie lokalni przedsiębiorcy zainteresowani rozwojem swojego biznesu, dowiedzą się, jakie są możliwości dofinansowania ich pomysłów inwestycyjnych.
27 marca 2023 r., godz. 11.00, w sali teatralnej chrzanowskiego MOKSIR opowiada o tym eksperci.

otkanie przedsiębiorców szukających wsparcia dla rozwoju swojego biznesu i chcących dowiedzieć się, czym jest Polska Strefa Inwestycji i jakiego rodzaju pomoc oferuje ten program.

Na wydarzenie to obowiązuje rejestracja na stronie: https://bit.ly/KonferencjaChrzanow

Program spotkania na zdjęciu.

----------------------------------------------------

Co to jest PSI

Polska Strefa Inwestycji funkcjonuje od 2018 r. na podstawie ustawy o wspieraniu nowych inwestycji.  Nowa ustawa zastąpiła dotychczasowy mechanizm pomocy publicznej dla inwestorów, dostępny w Specjalnych Strefach Ekonomicznych. Aktualnie przedsiębiorcy nie mają już możliwości uzyskania nowych zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie specjalnych stref ekonomicznych. Mogą starać się o decyzję o wsparciu nowej inwestycji w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

Program umożliwia przedsiębiorstwom realizującym nowe inwestycje na terenie całej Polski uzyskanie zwolnienia z podatku dochodowego (CIT/PIT) na okres 10-15 lat, w wysokości nawet do 70% wartości planowanej inwestycji.